Szabadidősök minősítő versenye Borjád

Versenyengedély szám
306/B
A verseny szervezője
Borjádi LK
A verseny helyszíne
Nagybudmér
A verseny kezdete
2019-05-19
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Puch Ignác
1984
Borjádi LK
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 253,0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 251,0 I. osztály
3 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 249,0 I. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 232,0 II. osztály
5 Puch Ignác 1984. Borjádi LK 229,0 II. osztály
6 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 227,0 II. osztály
7 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 225,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Nándor
1944
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Puch Ignác
1984
Borjádi LK
Ronta László
1947
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 184,0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 178,0 I. osztály
3 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 I. osztály
4 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 171,0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 I. osztály
6 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 3 I. osztály
7 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 2 I. osztály
8 Somogyi György 1947. Borjádi LK 157,0 I. osztály
9 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 154,0 I. osztály
10 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 152,0 I. osztály
11 Puch Ignác 1984. Borjádi LK 150,0 I. osztály
12 Ronta László 1947. Borjádi LK 136,0 II. osztály
13 Lukács Nándor 1944. Borjádi LK 135,0 II. osztály
14 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 122,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Nándor
1944
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Puch Ignác
1984
Borjádi LK
Ronta László
1947
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 185,0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 I. osztály
3 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 166,0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 I. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 I. osztály
6 Somogyi György 1947. Borjádi LK 160,0 I. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 159,0 I. osztály
8 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 158,0 I. osztály
9 Puch Ignác 1984. Borjádi LK 136,0 II. osztály
10 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 133,0 II. osztály
11 Ronta László 1947. Borjádi LK 132,0 II. osztály
12 Lukács Nándor 1944. Borjádi LK 131,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puch Lívia dr
1988
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puch Lívia dr 1988. Borjádi LK 226,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puch Lívia dr
1988
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puch Lívia dr 1988. Borjádi LK 165,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puch Lívia dr
1988
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puch Lívia dr 1988. Borjádi LK 164,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély