Gyöngyös Kupa I. forduló

Versenyengedély szám
080/B
A verseny szervezője
VAMAV LSK
A verseny helyszíne
3200 Gyöngyös, Gyártelep u. 1.
A verseny kezdete
2019-05-26
A verseny vége
2019-05-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/Fő/ versenyszám 1500 Ft /csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Balázs Zoltán
1965
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Diviaczky Árpád
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Nagy Gábor
1952
VAMAV LSK
Sipos Zoltán
1978
VAMAV LSK
Tóth Attila
1976
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Csapatok
KLSK "A"
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
KLSK "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter 1980 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV I.
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Farkas Imre 1950 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 190,0 11 I. osztály
2 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 190,0 10 I. osztály
3 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 187,0 I. osztály
4 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 185,0 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 183,0 I. osztály
6 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 181,0 I. osztály
7 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 181,0 I. osztály
8 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 178,0 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 177,0 I. osztály
10 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 177,0 I. osztály
11 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 I. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 I. osztály
13 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 167,0 I. osztály
14 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 153,0 I. osztály
15 Nagy Gábor 1952. VAMAV LSK 151,0 I. osztály
16 Diviaczky Árpád 1959. VAMAV LSK 150,0 I. osztály
17 Sipos Zoltán 1978. VAMAV LSK 149,0 II. osztály
18 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 148,0 II. osztály
19 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 147,0 II. osztály
20 Balázs Zoltán 1965. VAMAV LSK 147,0 II. osztály
21 Molnár Imre 1950. MTTSZ "Dobó István" Domoszló 146,0 II. osztály
22 Szécsényi Gábor 1971. VAMAV LSK 141,0 II. osztály
23 Mata Gábor 1976. VAMAV LSK 141,0 II. osztály
24 Tóth Attila 1976. VAMAV LSK 139,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KLSK "A" Káli 558,0 11
2 VAMAV I. VAMAV 554,0 10
3 VAMAV II. VAMAV 502,0 0
4 KLSK "B" Káli 491,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóthné Bengyel Edina
1978
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóthné Bengyel Edina 1978. VAMAV LSK 145,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Balázs Zoltán
1965
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Nagy Gábor
1952
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Csapatok
KLSK "A"
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
KLSK "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter 1980 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV II.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
VAMAV I.
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 191,0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 187,0 I. osztály
3 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 186,0 I. osztály
4 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 186,0 I. osztály
5 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 185,0 I. osztály
6 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 181,0 I. osztály
7 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 181,0 I. osztály
8 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 I. osztály
9 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 179,0 I. osztály
10 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 179,0 I. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 I. osztály
12 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 173,0 I. osztály
13 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 173,0 I. osztály
14 Mata Gábor 1976. VAMAV LSK 165,0 I. osztály
15 Nagy Gábor 1952. VAMAV LSK 155,0 I. osztály
16 Balázs Zoltán 1965. VAMAV LSK 151,0 I. osztály
17 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 145,0 II. osztály
18 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 143,0 II. osztály
19 Szécsényi Gábor 1971. VAMAV LSK 142,0 II. osztály
20 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 135,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV II. VAMAV 683,0 0
2 VAMAV I. VAMAV 558,0 0
3 KLSK "A" Káli 535,0 0
4 KLSK "B" Káli 493,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 270,0 I. osztály
2 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 254,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 286,0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 286,0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 268,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély