Heves Megyei Sportlövő Szövetség Megye Bajnokság

Versenyengedély szám
355/B-08/24/2019
A verseny szervezője
Heves Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
3271 Visonta, Lőtér
A verseny kezdete
2019-08-25
A verseny vége
2019-09-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/Fő/ versenyszám 1500 Ft /csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Lénárt András dr.
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Molnár Martin
1993
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Giczey András
1963
Dózsa György Visontai LE
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Harman Zoltán
1981
Dózsa György Visontai LE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub "A"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert 1965 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV I.
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Imre 1950 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 193,0 0 I. osztály
2 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 190,0 0 I. osztály
3 Takács László 1959. Egri PLE 186,0 0 I. osztály
4 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 183,0 0 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 182,0 7 I. osztály
6 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 182,0 6 I. osztály
7 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 180,0 0 I. osztály
8 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 179,0 8 I. osztály
9 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 179,0 7 I. osztály
10 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 179,0 6 I. osztály
11 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 179,0 5 I. osztály
12 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 179,0 4 I. osztály
13 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 178,0 0 I. osztály
14 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 177,0 0 I. osztály
15 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 175,0 0 I. osztály
16 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 169,0 0 I. osztály
17 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 167,0 0 I. osztály
18 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 160,0 0 I. osztály
19 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 136,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 551,0 0
2 VAMAV I. VAMAV 543,0 18
3 VAMAV II. VAMAV 535,0 14
4 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 518,0 11
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Lénárt András dr.
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Molnár Martin
1993
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Giczey András
1963
Dózsa György Visontai LE
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Harman Zoltán
1981
Dózsa György Visontai LE
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub "A"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Káli Lövész Sport Klub "B"
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert 1965 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV I.
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Imre 1950 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 191,0 0 I. osztály
2 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 189,0 0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 0 I. osztály
4 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 185,0 0 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 182,0 0 I. osztály
6 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 181,0 8 I. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 181,0 6 I. osztály
8 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 181,0 0 I. osztály
9 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
10 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 177,0 0 I. osztály
11 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 171,0 5 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 170,0 9 I. osztály
13 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 170,0 8 I. osztály
14 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 168,0 4 I. osztály
15 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 166,0 0 I. osztály
16 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 159,0 0 I. osztály
17 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 151,0 0 I. osztály
18 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 151,0 0 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 555,0 0
2 VAMAV II. VAMAV 549,0 8
3 VAMAV I. VAMAV 539,0 5
4 Káli Lövész Sport Klub "B" Káli 500,0 8
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 262,0 0 I. osztály
2 Molnár Imre 1950. MTTSZ "Dobó István" Domoszló 225,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 289,0 0 I. osztály
2 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 281,0 0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 277,0 0 I. osztály
4 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 276,0 0 I. osztály
5 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 275,0 0 I. osztály
6 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 204,0 0 -
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 183,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 842,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély