Minősítő Lőverseny ALBA 08

A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2019-08-17
A verseny vége
2019-08-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lazányi Tibor
1961
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 183,0 0 I. osztály
2 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 181,0 0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 180,0 10 I. osztály
4 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 180,0 9 I. osztály
5 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
6 Kendl József 1954. Sasszem SE 175,0 0 I. osztály
7 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
8 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
9 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 164,0 72 I. osztály
10 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 164,0 69 I. osztály
11 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
12 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 154,0 0 I. osztály
13 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 149,0 0 II. osztály
14 Farkas László 1950. Alba Volán SC 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Moncz Judit dr 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 174,0 0 I. osztály
2 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 161,0 0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Székely Zoltán
1972
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 188,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 181,0 9 I. osztály
3 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 181,0 7 I. osztály
4 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 180,0 0 I. osztály
5 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 176,0 0 I. osztály
6 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
7 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
8 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 150,0 0 I. osztály
9 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 147,0 0 II. osztály
10 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 137,0 0 II. osztály
11 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 128,0 0 III. osztály
12 Székely Zoltán 1972. Alba Volán SC 116,0 0 IV. osztály
13 Farkas László 1950. Alba Volán SC 101,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Maár Attila
1939
Lepsényi Lövész Egylet
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 278,0 0 I. osztály
2 Kádas Csaba 1967. Sasszem SE 268,0 0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 266,0 0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 258,0 0 II. osztály
5 Maár Attila 1939. Lepsényi Lövész Egylet 224,0 0 III. osztály
6 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 219,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély