Megyei Robbanófegyveres Bajnokság Gy-M-S

Versenyengedély szám
101/B
A verseny szervezője
Győr-Moson-Sopron Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
MTTSZ Lövészkub Écs, Dózsa György u 17
A verseny kezdete
2019-05-04
A verseny vége
2019-05-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Pisztoly- és kiskal. puska versenyszámok: 3000 Ft, nagykal. puska: 5000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Fekete Roland
1957
Győri Lövészklub
Füves Sándor dr
1957
Győri Lövészklub
Hujber János
1947
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc Antal dr
1942
Győri Lövészklub
Molnár Marcell Szabolcs dr
1983
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Tallosi Dávid
1988
Győri Lövészklub
Tallosi Károly
1960
Győri Lövészklub
Tallosi Patrik
1990
Győri Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Kovács Bálint
1990
Kisalföldi Lövészklub
Pápai Zsolt
1974
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Hécz Dániel
1980
Győri Polgári LE
Hécz Gábor
1976
Győri Polgári LE
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 191,0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 187,0 I. osztály
3 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 186,0 I. osztály
4 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 184,0 I. osztály
5 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 182,0 I. osztály
6 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 I. osztály
7 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 179,0 I. osztály
8 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 178,0 I. osztály
9 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 177,0 I. osztály
10 Fekete Roland 1957. Győri Lövészklub 177,0 I. osztály
11 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 176,0 I. osztály
12 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 174,0 I. osztály
13 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 173,0 I. osztály
14 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 171,0 I. osztály
15 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 170,0 I. osztály
16 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 166,0 I. osztály
17 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 166,0 I. osztály
18 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 166,0 I. osztály
19 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 165,0 I. osztály
20 Lilik Ferenc 1971. Győri Lövészklub 164,0 I. osztály
21 Hécz Dániel 1980. Győri Polgári LE 163,0 I. osztály
22 Hécz Gábor 1976. Győri Polgári LE 159,0 I. osztály
23 Molnár Marcell Szabolcs dr 1983. Győri Lövészklub 154,0 I. osztály
24 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 150,0 I. osztály
25 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 140,0 II. osztály
26 Füves Sándor dr 1957. Győri Lövészklub 138,0 II. osztály
27 Tallosi Károly 1960. Győri Lövészklub 135,0 II. osztály
28 Tallosi Patrik 1990. Győri Lövészklub 128,0 III. osztály
29 Hujber János 1947. Győri Lövészklub 121,0 III. osztály
30 Lilik Ferenc Antal dr 1942. Győri Lövészklub 118,0 IV. osztály
31 Tallosi Dávid 1988. Győri Lövészklub 118,0 IV. osztály
32 Kovács Bálint 1990. Kisalföldi Lövészklub 118,0 IV. osztály
33 Pápai Zsolt 1974. Kisalföldi Lövészklub 116,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Fekete Roland
1957
Győri Lövészklub
Füves Sándor dr
1957
Győri Lövészklub
Hujber János
1947
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc Antal dr
1942
Győri Lövészklub
Lilik Gábor
1972
Győri Lövészklub
Molnár Marcell Szabolcs dr
1983
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Tallosi Dávid
1988
Győri Lövészklub
Tallosi Károly
1960
Győri Lövészklub
Tallosi Patrik
1990
Győri Lövészklub
Táncsics Renátó
1990
Győri Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Kovács Bálint
1990
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Hécz Dániel
1980
Győri Polgári LE
Hécz Gábor
1976
Győri Polgári LE
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 188,0 I. osztály
2 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 187,0 I. osztály
3 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 185,0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 183,0 I. osztály
5 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 181,0 I. osztály
6 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 180,0 I. osztály
7 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 180,0 I. osztály
8 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 178,0 I. osztály
9 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 176,0 I. osztály
10 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 175,0 I. osztály
11 Hécz Dániel 1980. Győri Polgári LE 175,0 I. osztály
12 Füves Sándor dr 1957. Győri Lövészklub 175,0 I. osztály
13 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 172,0 I. osztály
14 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 172,0 I. osztály
15 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 171,0 I. osztály
16 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 170,0 I. osztály
17 Hécz Gábor 1976. Győri Polgári LE 161,0 I. osztály
18 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 157,0 I. osztály
19 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 156,0 I. osztály
20 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 149,0 II. osztály
21 Táncsics Renátó 1990. Győri Lövészklub 144,0 II. osztály
22 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 144,0 II. osztály
23 Tallosi Károly 1960. Győri Lövészklub 141,0 II. osztály
24 Fekete Roland 1957. Győri Lövészklub 139,0 II. osztály
25 Molnár Marcell Szabolcs dr 1983. Győri Lövészklub 138,0 II. osztály
26 Lilik Ferenc 1971. Győri Lövészklub 137,0 II. osztály
27 Lilik Gábor 1972. Győri Lövészklub 133,0 II. osztály
28 Tallosi Patrik 1990. Győri Lövészklub 133,0 II. osztály
29 Lilik Ferenc Antal dr 1942. Győri Lövészklub 128,0 III. osztály
30 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 127,0 III. osztály
31 Tallosi Dávid 1988. Győri Lövészklub 125,0 III. osztály
32 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 122,0 III. osztály
33 Hujber János 1947. Győri Lövészklub 118,0 IV. osztály
34 Kovács Bálint 1990. Kisalföldi Lövészklub 117,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Hujber János
1947
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 178,0 II. osztály
2 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 177,0 II. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 162,0 II. osztály
4 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 152,0 III. osztály
5 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 145,0 III. osztály
6 Hujber János 1947. Győri Lövészklub 140,0 III. osztály
7 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 132,0 III. osztály
8 Lilik Ferenc 1971. Győri Lövészklub 130,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Fekete Roland
1957
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Pápai Zsolt
1974
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 158,0 III. osztály
2 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 146,0 III. osztály
3 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 137,0 III. osztály
4 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 136,0 III. osztály
5 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 129,0 III. osztály
6 Fekete Roland 1957. Győri Lövészklub 125,0 III. osztály
7 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 123,0 III. osztály
8 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 122,0 III. osztály
9 Lilik Ferenc 1971. Győri Lövészklub 121,0 III. osztály
10 Pápai Zsolt 1974. Kisalföldi Lövészklub 121,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 183,0 II. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 175,0 II. osztály
3 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 162,0 II. osztály
4 Laczik Zsolt 1961. Győri Lövészklub 157,0 III. osztály
5 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 142,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 190,0 I. osztály
2 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 168,0 II. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 160,0 II. osztály
4 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 123,0 III. osztály
5 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 116,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 286,0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 284,0 I. osztály
3 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 280,0 I. osztály
4 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 277,0 I. osztály
5 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 277,0 I. osztály
6 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 274,0 I. osztály
7 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 272,0 I. osztály
8 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 251,0 II. osztály
9 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 249,0 II. osztály
10 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 247,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Virághalmi Ernő
1954
Péri Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 264,0 I. osztály
2 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 242,0 II. osztály
3 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 237,0 II. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 230,0 II. osztály
5 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 227,0 II. osztály
6 Virághalmi Ernő 1954. Péri Lövész Egyesület 217,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély