APLE Minősítő versenysorozat

Versenyengedély szám
136/B
A verseny szervezője
APLE-VASAS SC
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2019-05-31
A verseny vége
2019-05-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bringye János
1953
APLE-VASAS SC
Dadai Tibor
1947
APLE-VASAS SC
Fabók Tibor
1955
APLE-VASAS SC
Kerekes Imre
1954
APLE-VASAS SC
Pósán Gergely Gábor
1988
APLE-VASAS SC
Sebők Attila
1957
APLE-VASAS SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Judák Richárd
1976
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Gábor 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 184,0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 I. osztály
3 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 180,0 I. osztály
4 Judák Richárd 1976. JP TEAM Sportlövész Egyesület 174,0 I. osztály
5 Pósán Gergely Gábor 1988. APLE-VASAS SC 165,0 I. osztály
6 Fabók Tibor 1955. APLE-VASAS SC 154,0 I. osztály
7 Dadai Tibor 1947. APLE-VASAS SC 153,0 I. osztály
8 Bringye János 1953. APLE-VASAS SC 152,0 I. osztály
9 Sebők Attila 1957. APLE-VASAS SC 151,0 I. osztály
10 Kerekes Imre 1954. APLE-VASAS SC 151,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebők Attila
1957
APLE-VASAS SC
Bringye János
1953
APLE-VASAS SC
Dadai Tibor
1947
APLE-VASAS SC
Gál Ottó
1943
APLE-VASAS SC
Kerekes Imre
1954
APLE-VASAS SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Judák Richárd
1976
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Gábor 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 185,0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 I. osztály
3 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 172,0 I. osztály
4 Judák Richárd 1976. JP TEAM Sportlövész Egyesület 171,0 I. osztály
5 Dadai Tibor 1947. APLE-VASAS SC 151,0 I. osztály
6 Kerekes Imre 1954. APLE-VASAS SC 150,0 I. osztály
7 Sebők Attila 1957. APLE-VASAS SC 148,0 II. osztály
8 Bringye János 1953. APLE-VASAS SC 146,0 II. osztály
9 Gál Ottó 1943. APLE-VASAS SC 142,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bringye János
1953
APLE-VASAS SC
Judák Richárd
1976
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1957
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pap Gábor 1957. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 287,0 I. osztály
2 Szabó Gábor 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 284,0 I. osztály
3 Judák Richárd 1976. JP TEAM Sportlövész Egyesület 275,0 I. osztály
4 Bringye János 1953. APLE-VASAS SC 251,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély