Partner-Anker Kupa III.

Versenyengedély szám
150/B-11/15/2019

Résztvevők: Kiskaliberben 14. életév betöltése, nagykaliberben 18. életév betöltése, valamint érvényes orvosi igazolás /sportigazolvány saját fegyver esetén fegyvertartási engedély/, valamint 2019. évre érvényes MSSZ rajtengedély megléte a részvétel alapfeltétele.

Nevezési feltételek: Nevezés a helyszínen folyamatosan 10-14.00-óráig, 3.000.-Ft/versenyszám rendezési hozzájárulás megfizetése mellett, csapat nevezést is ennyiért fogadunk el.

Díjazás: A 20 lövéses versenyen nevezők esetében az I-III. helyezett oklevél és érem díjazásban, a 10 lövéses versenyen az első 3 helyezett oklevél-díjazásban részesül. Kiosztunk még a versenyen résztvevő versenyzők között értékes sorsolt díjakat, melyek egy hétig vehetők át.

Verseny szabályok: A kupaversenyen az MSSZ szabályai a mérvadók. Az esetleges óvást 10.000.- Ft befizetése mellett a vezetőbíró bírálja el.

A versenyek 8/A céltáblára /próba, értékelt/ 25 perc lő-idővel/5 perc próba, 20 perc értékelt/ folynak a versenyszámokban. Külön igény szerint az értékelt 20 lövést 2 lőlapra 2×10 lövésszámmal is le lehet adni. A 10 lövéses verseny lő-ideje 5 perc próba, 10 perc értékelt lövés.

Egyéb tudnivalók: A kupaverseny három önállóan rangsorolt és díjazott fordulóból áll. A kupaverseny a három forduló három legjobb eredménye alapján lesz rangsorolva. Mindkét nem egyben lesz rangsorolva. A rendezés költségein kívül az összes felmerülő költség a résztvevőket terheli. A minősítő- és kupaversenyeken hivatalos minősítés lőhető.

Eredményes versenyzést és jó szórakozást kívánunk!
Miklósi Károly
egyesületi elnök

A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2019-11-30
A verseny vége
2019-11-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 91,0 0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 90,0 0 I. osztály
3 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 84,0 0 I. osztály
4 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
5 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 79,0 0 I. osztály
6 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 74,0 0 I. osztály
7 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 56,0 0 III. osztály
8 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 55,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 190,0 0 I. osztály
2 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 186,0 0 I. osztály
3 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 185,0 4 I. osztály
4 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 185,0 3 I. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 178,0 0 I. osztály
6 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 176,0 5 I. osztály
7 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 176,0 4 I. osztály
8 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 173,0 0 I. osztály
9 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 171,0 0 I. osztály
10 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 162,0 0 I. osztály
11 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 157,0 0 I. osztály
12 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Orosz Károly
1966
Partner Polgári LE
Csorba Zoltán
1984
Partner Polgári LE
Herczeg Gergely
1987
Partner Polgári LE
Nemes Tamás dr.
1974
Partner Polgári LE
Boros Barna
1976
Partner Polgári LE
Schuman Ádám
1973
Partner Polgári LE
Langfeld Zsolt Ariel
1969
Partner Polgári LE
Kollár Antal
1958
Partner Polgári LE
Dánfalvi Géza György
1960
Partner Polgári LE
Schnellbach Ferenc
1968
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Kenedi Ákos
1955
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 92,0 0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 90,0 0 I. osztály
3 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
4 László Attila 1976. Partner Polgári LE 86,0 0 I. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 85,0 0 I. osztály
6 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
7 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 81,0 2 I. osztály
8 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 81,0 1 I. osztály
9 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 79,0 0 I. osztály
10 Orosz Károly 1966. Partner Polgári LE 75,0 0 I. osztály
11 Csorba Zoltán 1984. Partner Polgári LE 74,0 0 I. osztály
12 Herczeg Gergely 1987. Partner Polgári LE 73,0 0 I. osztály
13 Nemes Tamás dr. 1974. Partner Polgári LE 71,0 0 I. osztály
14 Boros Barna 1976. Partner Polgári LE 69,0 0 I. osztály
15 Schuman Ádám 1973. Partner Polgári LE 67,0 4 I. osztály
16 Langfeld Zsolt Ariel 1969. Partner Polgári LE 67,0 0 I. osztály
17 Kollár Antal 1958. Partner Polgári LE 65,0 1 I. osztály
18 Dánfalvi Géza György 1960. Partner Polgári LE 63,0 0 II. osztály
19 Schnellbach Ferenc 1968. Partner Polgári LE 62,0 0 II. osztály
20 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 60,0 0 II. osztály
21 Kenedi Ákos 1955. Partner Polgári LE 53,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 194,0 0 I. osztály
2 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 190,0 0 I. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 184,0 0 I. osztály
4 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 183,0 0 I. osztály
5 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
6 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
7 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 169,0 0 I. osztály
8 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 167,0 0 I. osztály
9 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 166,0 0 I. osztály
10 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 158,0 0 I. osztály
11 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély