III. Kovács György Emlékverseny

Versenyengedély szám
165/B-08/09/2019
A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2019-08-24
A verseny vége
2019-09-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.-Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
10403129-50526784-51661002

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kovács Attila
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Varga Sándor
1968
Tiszakécskei LTSZSE
Planicskáné Cseh Henrietta
1976
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 183,0 0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 174,0 0 I. osztály
3 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 173,0 0 I. osztály
4 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 171,0 0 I. osztály
5 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 167,0 0 I. osztály
6 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 155,0 0 I. osztály
7 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 153,0 0 I. osztály
8 Varga Sándor 1968. Tiszakécskei LTSZSE 152,0 0 I. osztály
9 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 152,0 0 I. osztály
10 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 149,0 0 II. osztály
11 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 146,0 0 II. osztály
12 Kovács Attila 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 144,0 0 II. osztály
13 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 181,0 0 I. osztály
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 159,0 0 I. osztály
3 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 139,0 0 II. osztály
2 Nagy István 1947. Városföldi SE 128,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Győri Kitti Diána
1993
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Szűcs Erika
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Planicskáné Cseh Henrietta
1976
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonfi Izabella Noémi 1989. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 177,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 176,0 0 I. osztály
3 Planicskáné Cseh Henrietta 1976. Tiszakécskei LTSZSE 160,0 0 I. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 157,0 0 I. osztály
5 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 146,0 0 I. osztály
6 Szűcs Erika 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 130,0 0 II. osztály
7 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 118,0 0 II. osztály
8 Győri Kitti Diána 1993. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 113,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Kárpáti György ifj
1987
Kecskeméti Lövész SE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 0 I. osztály
3 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 157,0 0 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 0 I. osztály
5 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 142,0 0 II. osztály
6 Kárpáti György ifj 1987. Kecskeméti Lövész SE 141,0 0 II. osztály
7 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 134,0 0 II. osztály
8 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kovács László
1956
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 169,0 0 I. osztály
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 160,0 0 I. osztály
3 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 126,0 0 III. osztály
4 Kovács László 1956. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 143,0 0 I. osztály
2 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 121,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Kitti Diána
1993
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Planicskáné Cseh Henrietta
1976
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 165,0 0 I. osztály
2 Győri Kitti Diána 1993. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 137,0 0 II. osztály
3 Planicskáné Cseh Henrietta 1976. Tiszakécskei LTSZSE 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Poelma Herman Simon
1949
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Poelma Herman Simon 1949. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 216,0 0 II. osztály
2 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 208,0 0 III. osztály
3 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 204,0 0 III. osztály
4 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 202,0 0 III. osztály
5 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 141,0 0 -
6 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 130,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 260,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Győri Kitti Diána
1993
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 520,0 0 IV. osztály
2 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 512,0 0 IV. osztály
3 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 492,0 0 -
4 Győri Kitti Diána 1993. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 454,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 342,0 0 Bronzjelvény
2 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 326,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 563,0 0 II. osztály
2 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 550,0 0 III. osztály
3 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 543,0 0 III. osztály
4 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 523,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 371,0 0 Ezüstjelvény
2 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 363,0 0 Bronzjelvény
3 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 358,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 364,0 0 Ezüstjelvény
2 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 345,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 507,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 188,0 0 IV. osztály
2 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 183,0 0 -
3 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 170,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély