Dunaújváros Kupa

Versenyengedély szám
076/B-05/06/2019

A verseny egyben a Regionális Kupa 1. fordulója! Csak a feltüntetett versenyszámokban rendezzük meg a versenyt!

 

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2019-05-11
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajusz Bernadett 2006. Dunaújvárosi LSE 136,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 0 III. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 149,0 0 IV. osztály
4 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 148,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 185,0 0 II. osztály
2 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
3 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 3 II. osztály
4 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 II. osztály
5 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 180,0 0 II. osztály
6 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 178,0 3 III. osztály
7 Marton Péter 1978. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 1 III. osztály
8 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 III. osztály
9 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 174,0 0 III. osztály
10 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 168,0 0 III. osztály
11 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 166,0 0 IV. osztály
12 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 165,0 0 IV. osztály
13 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 130,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 III. osztály
2 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csolák András
1961
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 182,0 9 I. osztály
2 Marton Péter 1978. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 7 I. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 181,0 3 I. osztály
4 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 2 I. osztály
5 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 181,0 2 I. osztály
6 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 5 I. osztály
7 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 179,0 1 I. osztály
8 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
9 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 175,0 0 I. osztály
10 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
11 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 170,0 0 I. osztály
12 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
13 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
14 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 163,0 0 I. osztály
15 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 159,0 0 I. osztály
16 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 151,0 2 I. osztály
17 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 151,0 1 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
2 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 136,0 0 II. osztály
3 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 114,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 183,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 177,0 0 I. osztály
3 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
4 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 173,0 0 I. osztály
5 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 3 I. osztály
6 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 171,0 2 I. osztály
7 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
8 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 160,0 0 I. osztály
9 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 158,0 0 I. osztály
10 Farkas László 1950. Alba Volán SC 143,0 0 II. osztály
11 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 107,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 186,0 0 I. osztály
2 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
3 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 4 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 3 I. osztály
5 Marton Péter 1978. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 3 I. osztály
6 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 3 I. osztály
7 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 179,0 0 I. osztály
8 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 173,0 0 I. osztály
9 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 168,0 0 I. osztály
10 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 167,0 0 I. osztály
11 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 154,0 0 I. osztály
12 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 132,0 0 II. osztály
13 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 77,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
2 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 145,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kendl József
1954
Sasszem SE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 177,0 0 I. osztály
3 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
4 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 166,0 0 I. osztály
6 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 2 I. osztály
7 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 157,0 1 I. osztály
8 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 157,0 0 I. osztály
9 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 146,0 0 II. osztály
10 Farkas László 1950. Alba Volán SC 123,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 267,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 263,0 0 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 261,0 0 I. osztály
4 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 241,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szucsák Mátyás 1974. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 272,0 0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 158,0 0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 151,0 0 I. osztály
3 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 143,0 0 II. osztály
4 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 103,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 344,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 550,0 0 III. osztály
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 537,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély