Minősítő Verseny Marok SE

A verseny szervezője
Marok Sportfegyver Egyesület
A verseny helyszíne
2370 Dabas, Bercsényi u., Marok SE lőtere
A verseny kezdete
2019-05-19
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 2000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Csernák János Pál
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Dormány József
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Lévai János
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Pecsenyi Gizella
1967
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Sarka Antal
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma József
1957
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 185,0 I. osztály
2 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 174,0 I. osztály
3 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 168,0 I. osztály
4 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 165,0 I. osztály
5 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 I. osztály
6 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 162,0 I. osztály
7 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 I. osztály
8 Pecsenyi Gizella 1967. Marok Sportfegyver Egyesület 158,0 I. osztály
9 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 158,0 I. osztály
10 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 I. osztály
11 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 154,0 I. osztály
12 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 151,0 I. osztály
13 Novák László 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 137,0 II. osztály
14 Szalma József 1957. Marok Sportfegyver Egyesület 127,0 III. osztály
15 Lévai János 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 127,0 III. osztály
16 Csernák János Pál 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 125,0 III. osztály
17 Sarka Antal 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 122,0 III. osztály
18 Dormány József 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 III. osztály
19 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Lakatos Sándor
1971
Marok Sportfegyver Egyesület
Lévai János
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Nyiri Tibor
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma József
1957
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Öztürk Murat
1971
Marok Sportfegyver Egyesület
Kozma Sándor
1968
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 176,0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 159,0 I. osztály
3 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 I. osztály
4 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 145,0 II. osztály
5 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 143,0 II. osztály
6 Novák László 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 142,0 II. osztály
7 Szalma József 1957. Marok Sportfegyver Egyesület 130,0 II. osztály
8 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 130,0 II. osztály
9 Lévai János 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 129,0 III. osztály
10 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 128,0 III. osztály
11 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 125,0 III. osztály
12 Kozma Sándor 1968. Marok Sportfegyver Egyesület 125,0 III. osztály
13 Öztürk Murat 1971. Marok Sportfegyver Egyesület 122,0 III. osztály
14 Nyiri Tibor 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 III. osztály
15 Lakatos Sándor 1971. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Kincse Pál
1940
Marok Sportfegyver Egyesület
Meiszner Imre
1931
Marok Sportfegyver Egyesület
Pick Róbert dr.
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 122,0 II. osztály
2 Kincse Pál 1940. Marok Sportfegyver Egyesület 115,0 III. osztály
3 Meiszner Imre 1931. Marok Sportfegyver Egyesület 105,0 III. osztály
4 Pick Róbert dr. 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 98,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Gál József
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Kincse Pál
1940
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 128,0 II. osztály
2 Kincse Pál 1940. Marok Sportfegyver Egyesület 75,0 IV. osztály
3 Gál József 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 71,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csernák János Pál
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Gál József
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 205,0 III. osztály
2 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 200,0 III. osztály
3 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 197,0 IV. osztály
4 Csernák János Pál 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 195,0 IV. osztály
5 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 192,0 IV. osztály
6 Gál József 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 191,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Pick Róbert dr.
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szabó László
1978
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 18,0 II. osztály
2 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 17,0 III. osztály
3 Szabó László 1978. Marok Sportfegyver Egyesület 16,0 III. osztály
4 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 13,0 IV. osztály
5 Pick Róbert dr. 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 12,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély