Amatőr Polgári Lk minősítő verseny

Versenyengedély szám
293/B-05/45/2019
A verseny szervezője
Amatőr Polgári LK
A verseny helyszíne
Hatvan, Boldogi út 6. / MÁV Lk. Sporttelep
A verseny kezdete
2019-05-25
A verseny vége
2019-05-25
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft/Fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Grassalkovich Anna Timea
1973
Amatőr Polgári LK
Katona József
1947
Amatőr Polgári LK
Kocsonya László
1954
Amatőr Polgári LK
Mzaik Haiszám
1960
Amatőr Polgári LK
Szovics Mihály
1955
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Söregi Csaba
1969
Amatőr Polgári LK
Babecz Barnabás
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bagyin Pál
1961
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bankó Jenő
1956
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Béla
1967
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jancsó László
1959
Hatvani Vasutas Lövészklub
Karay Ernő dr.
1956
Hatvani Vasutas Lövészklub
Livo László
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Orszáczki Imre
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó László
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szántó Attila
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varjú László
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 I. osztály
2 Decker Reinhard 1950. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 177,0 I. osztály
3 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 I. osztály
4 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 I. osztály
5 Bagyin Pál 1961. Hatvani Vasutas Lövészklub 161,0 I. osztály
6 Varjú László 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 161,0 I. osztály
7 Babecz Barnabás 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 159,0 I. osztály
8 Livo László 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 158,0 I. osztály
9 Nagy László dr 1979. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 157,0 I. osztály
10 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 156,0 I. osztály
11 Grassalkovich Anna Timea 1973. Amatőr Polgári LK 152,0 I. osztály
12 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 152,0 I. osztály
13 Söregi Csaba 1969. Amatőr Polgári LK 151,0 I. osztály
14 Szabó László 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 151,0 I. osztály
15 Szovics Mihály 1955. Amatőr Polgári LK 149,0 II. osztály
16 Orszáczki Imre 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 149,0 II. osztály
17 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 146,0 II. osztály
18 Mzaik Haiszám 1960. Amatőr Polgári LK 145,0 II. osztály
19 Horváth Béla 1967. Hatvani Vasutas Lövészklub 145,0 II. osztály
20 Szántó Attila 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 141,0 II. osztály
21 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 139,0 II. osztály
22 Bankó Jenő 1956. Hatvani Vasutas Lövészklub 139,0 II. osztály
23 Jancsó László 1959. Hatvani Vasutas Lövészklub 139,0 II. osztály
24 Karay Ernő dr. 1956. Hatvani Vasutas Lövészklub 139,0 II. osztály
25 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 139,0 II. osztály
26 Kocsonya László 1954. Amatőr Polgári LK 138,0 II. osztály
27 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 138,0 II. osztály
28 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 136,0 II. osztály
29 Katona József 1947. Amatőr Polgári LK 135,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Dudás Ferenc
1969
Amatőr Polgári LK
Fercsik Ádám
1980
Amatőr Polgári LK
Juhász István dr.
1948
Amatőr Polgári LK
Kocsonya László
1954
Amatőr Polgári LK
Lengyel József
1964
Amatőr Polgári LK
Mzaik Haiszám
1960
Amatőr Polgári LK
Szovics Mihály
1955
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Benik József
1956
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bárányi Gyula dr.
1949
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csizmarik Gyula
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Erdei Mihály
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Béla
1967
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jakab Sándor
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Livo László
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ocskó Pál
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Orszáczki Imre
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Palásthy Pál
1962
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó László
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szántó Attila
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tárai Gábor
1977
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varjú László
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szalai Máté
1994
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kohán Márk
1975
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Decker Reinhard 1950. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 177,0 I. osztály
2 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 I. osztály
3 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 172,0 I. osztály
4 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 169,0 I. osztály
5 Kohán Márk 1975. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 162,0 I. osztály
6 Nagy László dr 1979. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 162,0 I. osztály
7 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 160,0 I. osztály
8 Livo László 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 156,0 I. osztály
9 Tárai Gábor 1977. Hatvani Vasutas Lövészklub 154,0 I. osztály
10 Ocskó Pál 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 152,0 I. osztály
11 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 152,0 I. osztály
12 Fercsik Ádám 1980. Amatőr Polgári LK 152,0 I. osztály
13 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 149,0 II. osztály
14 Csizmarik Gyula 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 148,0 II. osztály
15 Orszáczki Imre 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 148,0 II. osztály
16 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 148,0 II. osztály
17 Szovics Mihály 1955. Amatőr Polgári LK 147,0 II. osztály
18 Szalai Máté 1994. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 II. osztály
19 Palásthy Pál 1962. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 II. osztály
20 Dudás Ferenc 1969. Amatőr Polgári LK 146,0 II. osztály
21 Szabó László 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 146,0 II. osztály
22 Varjú László 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 143,0 II. osztály
23 Jakab Sándor 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 143,0 II. osztály
24 Mzaik Haiszám 1960. Amatőr Polgári LK 143,0 II. osztály
25 Lengyel József 1964. Amatőr Polgári LK 142,0 II. osztály
26 Horváth Béla 1967. Hatvani Vasutas Lövészklub 141,0 II. osztály
27 Erdei Mihály 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 140,0 II. osztály
28 Benik József 1956. Hatvani Vasutas Lövészklub 140,0 II. osztály
29 Szántó Attila 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 140,0 II. osztály
30 Juhász István dr. 1948. Amatőr Polgári LK 139,0 II. osztály
31 Kocsonya László 1954. Amatőr Polgári LK 138,0 II. osztály
32 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 134,0 II. osztály
33 Bárányi Gyula dr. 1949. Hatvani Vasutas Lövészklub 132,0 II. osztály
34 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 132,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Kocsonya László
1954
Amatőr Polgári LK
Sándor János dr.
1965
Amatőr Polgári LK
Söregi Csaba
1969
Amatőr Polgári LK
André Zoltán
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Babecz Barnabás
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bagyin Pál
1961
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bárányi Gyula dr.
1949
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fozer László István
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ocskó Pál
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Palásthy Pál
1962
Hatvani Vasutas Lövészklub
Reider Nándor
1986
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Ferenc
1946
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Szabolcs
1973
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varjú László
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 261,0 I. osztály
2 Reider Nándor 1986. Hatvani Vasutas Lövészklub 253,0 I. osztály
3 Takács Szabolcs 1973. Hatvani Vasutas Lövészklub 250,0 I. osztály
4 Ocskó Pál 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 247,0 I. osztály
5 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 247,0 I. osztály
6 Babecz Barnabás 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 241,0 II. osztály
7 Palásthy Pál 1962. Hatvani Vasutas Lövészklub 241,0 II. osztály
8 Sándor János dr. 1965. Amatőr Polgári LK 240,0 II. osztály
9 Söregi Csaba 1969. Amatőr Polgári LK 239,0 II. osztály
10 Bagyin Pál 1961. Hatvani Vasutas Lövészklub 231,0 II. osztály
11 Varjú László 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 230,0 II. osztály
12 André Zoltán 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 227,0 II. osztály
13 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 223,0 II. osztály
14 Fozer László István 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 220,0 II. osztály
15 Takács Ferenc 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 220,0 II. osztály
16 Kocsonya László 1954. Amatőr Polgári LK 217,0 II. osztály
17 Bárányi Gyula dr. 1949. Hatvani Vasutas Lövészklub 216,0 II. osztály
18 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 213,9 II. osztály
19 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 149,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély