Steel-Vent Eger Kupa 2019

A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2019-06-15
A verseny vége
2019-06-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500-2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Dávidné Valkó Szilvia
1973
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 190,0 0 I. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 184,0 0 I. osztály
3 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
4 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 175,0 0 I. osztály
5 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 170,0 0 I. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 166,0 0 I. osztály
7 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 162,0 4 I. osztály
8 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 162,0 2 I. osztály
9 Rapi László 1944. Egri PLE 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Boros György
1956
BHSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Hegedűs László
1999
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 573,0 0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 564,0 0 II. osztály
3 Csizmadia András 1974. UTE 558,0 0 III. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 547,0 0 III. osztály
5 Boros György 1956. BHSE 543,0 272 III. osztály
6 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 543,0 265 III. osztály
7 Budai Csaba 1968. UTE 539,0 0 III. osztály
8 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 484,0 0 IV. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 444,0 0 -
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 415,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 177,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 0 I. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 520,0 0 IV. osztály
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 519,0 0 IV. osztály
4 Mikola Kitti 2001. UTE 512,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Dávidné Valkó Szilvia
1973
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 186,0 0 I. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 185,0 0 I. osztály
3 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 182,0 0 I. osztály
4 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 I. osztály
5 Bak Zsolt 1967. Egri PLE 157,0 0 I. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 153,0 0 I. osztály
7 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 148,0 0 II. osztály
8 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Boros György
1956
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmadia András 1974. UTE 558,0 0 III. osztály
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 557,0 0 III. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 551,0 0 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 537,0 0 III. osztály
5 Budai Csaba 1968. UTE 523,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Máté László
1999
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 550,0 0 II. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 533,0 0 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 519,0 0 III. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 518,0 0 III. osztály
5 Budai Csaba 1968. UTE 510,0 0 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 508,0 0 IV. osztály
7 Nagy Máté László 1999. BHSE 494,0 0 IV. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 344,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 550,0 0 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 544,0 0 -
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 501,0 0 -
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 492,0 0 -
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 268,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Stefán Imre 1961. Egri PLE 285,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács László
1959
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély