2019. évi Utánpótlás Kupa "Dosztály János" Emlékverseny III. forduló

Versenyengedély szám
248/B-07/08/2019

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

 

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-07-20
A verseny vége
2019-07-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1600.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 394,0 0 Aranyjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 374,0 0 Aranyjelvény
3 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 373,0 0 Aranyjelvény
4 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 366,0 0 Aranyjelvény
5 Szegesdi Eszter 2005. UTE 365,0 0 Aranyjelvény
6 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 355,0 0 Ezüstjelvény
7 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 352,0 0 Ezüstjelvény
8 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 351,0 0 Ezüstjelvény
9 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 334,0 4 Bronzjelvény
10 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 334,0 3 Bronzjelvény
11 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 324,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 409,6 0 Aranyjelvény
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 409,3 0 Aranyjelvény
3 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 403,0 0 Aranyjelvény
4 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 384,4 0 Aranyjelvény
5 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 377,6 0 Ezüstjelvény
6 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 369,3 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Rácz Áron
2006
BHSE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 0 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 382,0 0 Aranyjelvény
3 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 371,0 15 Aranyjelvény
4 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 371,0 10 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 367,0 0 Aranyjelvény
6 Rácz Áron 2006. BHSE 362,0 0 Ezüstjelvény
7 Drótos Dániel 2006. UTE 352,0 5 Ezüstjelvény
8 Tarr Gyula 2006. UTE 352,0 4 Ezüstjelvény
9 Fuglovics Armand 2007. UTE 349,0 0 Ezüstjelvény
10 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 341,0 0 Bronzjelvény
11 Tóth Milán László 2007. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
12 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 333,0 0 Bronzjelvény
13 Kertai Szabolcs 2007. UTE 331,0 0 Bronzjelvény
14 Banos Attila 2005. UTE 306,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 404,9 0 Aranyjelvény
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 404,2 0 Aranyjelvény
3 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 400,5 100 Aranyjelvény
4 Farkas Gábor László 2003. UTE 400,5 98 Aranyjelvény
5 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 400,1 0 Aranyjelvény
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 397,4 0 Aranyjelvény
7 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 396,5 0 Aranyjelvény
8 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 393,1 0 Aranyjelvény
9 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 382,3 0 Aranyjelvény
10 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 380,9 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Drótos Kinga
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 626,8 0 Ifjú Mester
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 619,1 0 Ifjú Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 618,8 0 Aranyjelvény
4 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 617,1 0 Aranyjelvény
5 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 610,6 0 Ezüstjelvény
6 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 608,4 0 Ezüstjelvény
7 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 606,6 0 Ezüstjelvény
8 Drótos Kinga 2001. UTE 602,3 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Halász István
2001
Egri PLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 625,9 0 Ifjú Mester
2 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,0 0 Aranyjelvény
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,8 0 Aranyjelvény
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 615,8 0 Aranyjelvény
5 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 614,4 0 Aranyjelvény
6 Halász István 2001. Egri PLE 609,3 0 Ezüstjelvény
7 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 591,7 0 Ezüstjelvény
8 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 591,3 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Viktória 2005. KSI SE 350,0 0 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 336,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbola Borka 2004. KSI SE 354,0 0 Ezüstjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 353,0 5 Ezüstjelvény
3 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 353,0 1 Ezüstjelvény
4 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 348,0 0 Ezüstjelvény
5 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 326,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalma Bence László
2005
UTE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 356,0 0 Aranyjelvény
2 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 318,0 0 Bronzjelvény
3 Weite Hayden 2008. KSI SE 311,0 0 Bronzjelvény
4 Nagy Balázs 2008. KSI SE 297,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Tóth Máté
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Máté 2002. UTE 365,0 0 Aranyjelvény
2 Jarada Mansour 2003. KSI SE 362,0 0 Aranyjelvény
3 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 352,0 0 Ezüstjelvény
4 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 323,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Hegedűs László
1999
UTE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedűs László 1999. UTE 564,0 0 Aranyjelvény
2 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 563,0 0 Aranyjelvény
3 Iszprávnik Péter 2000. UTE 562,0 0 Ezüstjelvény
4 Csapó Máté 2001. Csepel LE 542,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 576,0 0 Ifjú Mester
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 570,0 0 Ifjú Mester
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 557,0 0 Ezüstjelvény
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 541,0 0 Bronzjelvény
5 Mikola Kitti 2001. UTE 531,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 551,0 0 Aranyjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 534,0 0 Ezüstjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 511,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikola Kitti
2001
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 561,0 0 Aranyjelvény
2 Mikola Kitti 2001. UTE 534,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 579,5 0 Ezüstjelvény
2 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 564,5 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 626,6 0 Ifjú Mester
2 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 607,2 0 Ezüstjelvény
3 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 602,2 0 Ezüstjelvény
4 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 593,6 0 Ezüstjelvény
5 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 592,5 0 Ezüstjelvény
6 Tarr Vivien 2001. UTE 589,7 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 601,3 0 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 595,4 0 Aranyjelvény
3 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 590,4 0 Ezüstjelvény
4 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 583,9 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 607,9 0 Ezüstjelvény
2 Kiss Viktor 2001. UTE 605,2 0 Ezüstjelvény
3 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 598,1 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 582,2 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 493,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 1 109,0 0 -
2 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 1 106,0 0 -
3 Tarr Vivien 2001. UTE 1 102,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 1 148,0 0 Aranyjelvény
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 140,0 0 Aranyjelvény
3 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 134,0 0 Ezüstjelvény
4 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 093,0 0 -
5 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 1 087,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 463,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 490,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély