2019. évi Bakonyi Irén Emlékverseny III. forduló

Versenyengedély szám
251/B-07/09/2019

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

 

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-07-20
A verseny vége
2019-07-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 614,7 0 II. osztály
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 610,2 0 II. osztály
3 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 608,1 0 II. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 478,5 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Halász István
2001
Egri PLE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Rácz György
1972
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Halász István 2001. Egri PLE 618,3 0 I. osztály
2 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 615,5 0 II. osztály
3 Koczor Péter 1989. UTE 601,3 0 II. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 554,8 0 IV. osztály
5 Rácz György 1972. BHSE 553,3 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 553,0 0 III. osztály
2 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 545,0 0 III. osztály
3 Tóth Anikó 1975. BHSE 543,0 0 III. osztály
4 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 527,0 0 IV. osztály
5 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 506,0 0 IV. osztály
6 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 493,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Tóth Gábor
1973
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Takács László
1959
Egri PLE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 578,0 0 I. osztály
2 Szabó Máté 1993. Csepel LE 565,0 0 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 0 II. osztály
4 Takács László 1959. Egri PLE 561,0 0 II. osztály
5 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 556,0 0 III. osztály
6 Uchlaczki Gergely 1979. KSI SE 539,0 0 IV. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 534,0 0 IV. osztály
8 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 515,0 0 IV. osztály
9 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 493,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 1 149,0 0 II. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 1 135,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 621,4 0 Mester
2 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 609,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Simó Kornél
1984
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Prágai Patrik
1998
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 624,6 0 Mester
2 Prágai Patrik 1998. UTE 620,3 0 I. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 615,4 0 II. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 607,4 0 III. osztály
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 604,3 0 III. osztály
6 Koczor Péter 1989. UTE 597,7 0 III. osztály
7 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 597,1 0 III. osztály
8 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 596,0 0 III. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 591,6 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 535,0 0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 519,0 0 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 505,0 0 IV. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 500,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 573,0 0 I. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 565,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 528,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 569,0 0 Mester
2 Jambrik István 1968. BHSE 542,0 8 II. osztály
3 Kálmán Ferenc 1958. UTE 542,0 7 II. osztály
4 Hegedűs László 1999. UTE 541,0 0 II. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 333,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedűs László
1999
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Kalmár Tamás
1995
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 569,0 0 II. osztály
2 Kalmár Tamás 1995. UTE 564,0 0 II. osztály
3 Hegedűs László 1999. UTE 554,0 0 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 552,0 0 III. osztály
5 Csizmadia András 1974. UTE 551,0 0 III. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 431,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély