Ifj, Szücs Gábor Emlékverseny

A verseny szervezője
Szent László Lövészklub
A verseny helyszíne
Bakonyszentlászló (terepés légfegyveres lőtér)
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 Aranyjelvény
2 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 81,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 134,0 -
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 131,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 147,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 156,0 Bronzjelvény
2 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 152,0 -
3 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 114,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 147,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 165,0 Bronzjelvény
2 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 99,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 177,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Gál Botond
2001
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 Ezüstjelvény
2 Gál Botond 2001. Vízügyi Lövészklub 170,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Kertész István
1966
Fertőrákosi Lövészklub
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 191,0 I. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 179,0 III. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 177,0 III. osztály
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 174,0 III. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 167,0 IV. osztály
6 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 159,0 IV. osztály
7 Kertész István 1966. Fertőrákosi Lövészklub 145,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Kertész István
1966
Fertőrákosi Lövészklub
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kapitár Péter
1976
Győri Lövészklub
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 186,0 I. osztály
2 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 163,0 I. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 159,0 I. osztály
4 Kapitár Péter 1976. Győri Lövészklub 148,0 II. osztály
5 Kertész István 1966. Fertőrákosi Lövészklub 137,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Virághalmi Ernő
1954
Péri Lövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 186,0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 184,0 I. osztály
3 Ottlecz Károly 1954. Balatonfüredi Lövészklub 179,0 I. osztály
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 141,0 II. osztály
5 Virághalmi Ernő 1954. Péri Lövész Egyesület 134,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély