Minősítő Lővészverseny Ballószög

A verseny szervezője
Ballószögi Lövész TSZE
A verseny helyszíne
Ballószög, Sportcentrum, Lőtér
A verseny kezdete
2019-05-11
A verseny vége
2019-05-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/Versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schill Tamás Péter
1974
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Szerednyei Attila
1968
Ballószögi Lövész TSZE
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Csaba Tamás
1979
Ballószögi Lövész TSZE
Lengyel Dávid
1990
Ballószögi Lövész TSZE
Majoros Péter
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Fülöp Imre
1969
Ballószögi Lövész TSZE
Bors István Csaba
1963
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
András István
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bors István Csaba 1963. Ballószögi Lövész TSZE 263,0 I. osztály
2 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 258,0 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 256,0 II. osztály
4 Varga Csaba Tamás 1979. Ballószögi Lövész TSZE 246,0 II. osztály
5 Szerednyei Attila 1968. Ballószögi Lövész TSZE 240,0 II. osztály
6 Fülöp Imre 1969. Ballószögi Lövész TSZE 239,0 II. osztály
7 Majoros Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 238,0 II. osztály
8 Lengyel Dávid 1990. Ballószögi Lövész TSZE 237,0 II. osztály
9 Félix Máriusz 1975. Ballószögi Lövész TSZE 234,0 II. osztály
10 Guj Attila 1976. Ballószögi Lövész TSZE 233,0 II. osztály
11 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 230,0 II. osztály
12 Schill Tamás Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 226,0 III. osztály
13 András István 1960. Ballószögi Lövész TSZE 224,0 III. osztály
14 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 221,0 III. osztály
15 Wallandt Ervin Ernő 1980. Ballószögi Lövész TSZE 211,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Ferenc
1955
Ballószögi Lövész TSZE
Szabadi Tibor
1956
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabadi Tibor 1956. Ballószögi Lövész TSZE 240,0 II. osztály
2 Lengyel Ferenc 1955. Ballószögi Lövész TSZE 239,0 II. osztály
3 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 212,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabadi Bálint
1948
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabadi Bálint 1949. Ballószögi Lövész TSZE 228,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 171,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
András István
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Bors István Csaba
1963
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Fülöp Imre
1969
Ballószögi Lövész TSZE
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Lengyel Dávid
1990
Ballószögi Lövész TSZE
Majoros Péter
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Schill Tamás Péter
1974
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Szerednyei Attila
1968
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Csaba Tamás
1979
Ballószögi Lövész TSZE
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Juhász Károly
1960
Kecskeméti Lövész SE
Pákozdi Sándor
1969
Kecskeméti Lövész SE
Rubos János
1977
Kecskeméti Lövész SE
Varga Imre
1973
Kecskeméti Lövész SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bagi Zsolt Erik
1983
Ballószögi Lövész TSZE
Mihály Miklós József
1962
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Sándor
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 190,0 I. osztály
2 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 182,0 I. osztály
3 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 175,0 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 174,0 I. osztály
5 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 172,0 I. osztály
6 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 I. osztály
7 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 169,0 I. osztály
8 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 167,0 I. osztály
9 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 166,0 1 I. osztály
10 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 166,0 0 I. osztály
11 Majoros Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 165,0 I. osztály
12 Bagi Zsolt Erik 1983. Ballószögi Lövész TSZE 164,0 I. osztály
13 Wallandt Ervin Ernő 1980. Ballószögi Lövész TSZE 159,0 I. osztály
14 Lengyel Dávid 1990. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 2 I. osztály
15 Félix Máriusz 1975. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 0 I. osztály
16 Mihály Miklós József 1962. Ballószögi Lövész TSZE 154,0 1 I. osztály
17 Juhász Károly 1960. Kecskeméti Lövész SE 154,0 0 I. osztály
18 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 150,0 I. osztály
19 András István 1960. Ballószögi Lövész TSZE 148,0 II. osztály
20 Guj Attila 1976. Ballószögi Lövész TSZE 147,0 1 II. osztály
21 Rubos János 1977. Kecskeméti Lövész SE 147,0 0 II. osztály
22 Komáromi Csaba 1968. Vízügyi Lövészklub 146,0 2 II. osztály
23 Varga Csaba Tamás 1979. Ballószögi Lövész TSZE 146,0 0 II. osztály
24 Varga Imre 1973. Kecskeméti Lövész SE 144,0 II. osztály
25 Fülöp Imre 1969. Ballószögi Lövész TSZE 136,0 3 II. osztály
26 Schill Tamás Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 136,0 2 II. osztály
27 Pákozdi Sándor 1969. Kecskeméti Lövész SE 132,0 II. osztály
28 Szabó Sándor 1980. Ballószögi Lövész TSZE 127,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Ferenc
1955
Ballószögi Lövész TSZE
Szabadi Tibor
1956
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Csermák Károly dr
1953
Kecskeméti Lövész SE
Szántó István
1951
Kecskeméti Lövész SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 174,0 I. osztály
2 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 163,0 I. osztály
3 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 159,0 I. osztály
4 Szabadi Tibor 1956. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 I. osztály
5 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 I. osztály
6 Lengyel Ferenc 1955. Ballószögi Lövész TSZE 152,0 I. osztály
7 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 147,0 II. osztály
8 Szántó István 1951. Kecskeméti Lövész SE 145,0 II. osztály
9 Csermák Károly dr 1953. Kecskeméti Lövész SE 138,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 I. osztály
2 Nagy István 1947. Kecskeméti Lövész SE 135,0 II. osztály
3 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 125,0 II. osztály
4 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 122,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Enikő
1983
Ballószögi Lövész TSZE
Szádváriné Sallai Mária
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Enikő 1983. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 I. osztály
2 Szádváriné Sallai Mária 1960. Ballószögi Lövész TSZE 150,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
András István
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Bors István Csaba
1963
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Fülöp Imre
1969
Ballószögi Lövész TSZE
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Lengyel Dávid
1990
Ballószögi Lövész TSZE
Majoros Péter
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Schill Tamás Péter
1974
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Szerednyei Attila
1968
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Csaba Tamás
1979
Ballószögi Lövész TSZE
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Tibor Norbert
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Vági István
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mihály Miklós József
1962
Ballószögi Lövész TSZE
Egri Miklós
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Bagi Zsolt Erik
1983
Ballószögi Lövész TSZE
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Kárpáti György ifj
1987
Kecskeméti Lövész SE
Csicsák Gyula
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Sándor
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Habaz Mátyás
1963
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 178,0 I. osztály
2 Farkas Tibor Norbert 1975. Ballószögi Lövész TSZE 171,0 I. osztály
3 Wallandt Ervin Ernő 1980. Ballószögi Lövész TSZE 169,0 I. osztály
4 Majoros Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 166,0 I. osztály
5 Varga Csaba Tamás 1979. Ballószögi Lövész TSZE 164,0 I. osztály
6 Vági István 1974. Ballószögi Lövész TSZE 162,0 I. osztály
7 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 I. osztály
8 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 160,0 I. osztály
9 Mihály Miklós József 1962. Ballószögi Lövész TSZE 158,0 I. osztály
10 Egri Miklós 1975. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 6 I. osztály
11 Félix Máriusz 1975. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 5 I. osztály
12 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 156,0 I. osztály
13 Guj Attila 1976. Ballószögi Lövész TSZE 155,0 I. osztály
14 András István 1960. Ballószögi Lövész TSZE 154,0 I. osztály
15 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 153,0 I. osztály
16 Bagi Zsolt Erik 1983. Ballószögi Lövész TSZE 152,0 I. osztály
17 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 151,0 3 I. osztály
18 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 151,0 0 I. osztály
19 Lengyel Dávid 1990. Ballószögi Lövész TSZE 151,0 0 I. osztály
20 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 151,0 0 I. osztály
21 Fülöp Imre 1969. Ballószögi Lövész TSZE 150,0 I. osztály
22 Kárpáti György ifj 1987. Kecskeméti Lövész SE 146,0 II. osztály
23 Csicsák Gyula 1975. Ballószögi Lövész TSZE 145,0 II. osztály
24 Schill Tamás Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 144,0 II. osztály
25 Szerednyei Attila 1968. Ballószögi Lövész TSZE 141,0 II. osztály
26 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 139,0 II. osztály
27 Szabó Sándor 1980. Ballószögi Lövész TSZE 138,0 II. osztály
28 Bors István Csaba 1963. Ballószögi Lövész TSZE 135,0 4 II. osztály
29 Habaz Mátyás 1963. Ballószögi Lövész TSZE 135,0 3 II. osztály
30 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 130,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Ferenc
1955
Ballószögi Lövész TSZE
Szabadi Tibor
1956
Ballószögi Lövész TSZE
Szigethy Zoltán dr
1954
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szigethy Zoltán dr 1954. Ballószögi Lövész TSZE 169,0 I. osztály
2 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 161,0 I. osztály
3 Lengyel Ferenc 1955. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 1 I. osztály
4 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 157,0 0 I. osztály
5 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 152,0 I. osztály
6 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 136,0 II. osztály
2 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 123,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély