Rapid Shooting minősítő verseny

A verseny szervezője
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
A verseny helyszíne
Verőce lőtér
A verseny kezdete
2019-05-11
A verseny vége
2019-05-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Zsolt
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lőrik Richárd
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bottyán István
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 I. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 95,0 I. osztály
3 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 I. osztály
4 Bottyán István 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 53,0 II. osztály
5 Domokos Zsolt 1974. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 47,0 II. osztály
6 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 45,0 II. osztály
7 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 44,0 II. osztály
8 Lőrik Richárd 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 36,0 II. osztály
9 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 30,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Zsolt
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lőrik Richárd
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Dézsi Ildikó
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Attila Dr.
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Moravcsik Gábor
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kautz István
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bodrogi Bálint
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Bottyán István
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 I. osztály
2 Bodrogi Bálint 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 98,0 I. osztály
3 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 94,0 -
4 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 I. osztály
5 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 76,0 I. osztály
6 Lőrik Richárd 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 69,0 I. osztály
7 Réti Tibor 1970. Mátyásföldi TLE 65,0 I. osztály
8 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 61,0 I. osztály
9 Domokos Zsolt 1974. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 60,0 II. osztály
10 Bende János ifj. 1983. Mátyásföldi TLE 59,0 II. osztály
11 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 55,0 II. osztály
12 Bottyán István 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 51,0 II. osztály
13 Dézsi Ildikó 1965. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 II. osztály
14 Moravcsik Gábor 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 40,0 II. osztály
15 Kautz István 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 37,0 II. osztály
16 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 26,0 II. osztály
17 Molnár Attila Dr. 1966. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 20,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 I. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 96,0 I. osztály
3 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,0 I. osztály
4 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 68,0 I. osztály
5 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 60,0 II. osztály
6 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 55,0 II. osztály
7 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 II. osztály
8 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 48,0 II. osztály
9 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 39,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Norbert
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 I. osztály
2 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 73,0 I. osztály
3 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 72,0 I. osztály
4 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 68,0 I. osztály
5 Grézál Norbert 1984. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 62,0 I. osztály
6 Kocs Mihály 1986. Mátyásföldi TLE 45,0 II. osztály
7 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Norbert
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kautz István
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Moravcsik Gábor
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Romanoczki Attila
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Puskás Szilveszter
1959
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 I. osztály
2 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 94,0 I. osztály
3 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 86,0 II. osztály
4 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 83,0 I. osztály
5 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 78,0 I. osztály
6 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 I. osztály
7 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 67,0 I. osztály
8 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 58,0 II. osztály
9 Puskás Szilveszter 1959. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 55,0 II. osztály
10 Grézál Norbert 1984. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 53,0 II. osztály
11 Kautz István 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 40,0 II. osztály
12 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 40,0 II. osztály
13 Moravcsik Gábor 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 39,0 II. osztály
14 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 39,0 II. osztály
15 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 37,0 II. osztály
16 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 29,0 II. osztály
17 Szabó Gábor 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 26,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély