Rapid Shooting minősítő verseny

A verseny szervezője
Outdoor Marketing SE.
A verseny helyszíne
7756 Nagybudmér, Rákóczi u. 6.
A verseny kezdete
2019-05-12
A verseny vége
2019-05-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
2 Elischer László 1969. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
3 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
4 Nagy Gábor 1946. Tatabánya Városi LK 31,0 II. osztály
5 Dobra Tibor dr 1971. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
6 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 31,0 II. osztály
7 Segyik István 1977. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
8 Csernák-Babosa Gergő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
9 Kutron Ágnes 1990. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
10 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 31,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Balogh Regina
1995
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Csapó György
1980
Outdoor Marketing SE.
Csapóné Kádi Hajnalka
1981
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Dósa Zsolt
1977
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Fritz Levente Tamás
1989
Outdoor Marketing SE.
Dudás-Fehérvízi Róbert
1968
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Nagypál László
1972
Outdoor Marketing SE.
Péter Rita
1979
Outdoor Marketing SE.
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Soos Csaba
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Takács Béla
1977
Outdoor Marketing SE.
Palatinus Zsolt
1974
Outdoor Marketing SE.
Hidasi Péter Leon
1989
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
2 Csernák-Babosa Gergő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
3 Soos Csaba 1972. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
4 Köllő Dávid 1995. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
5 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
6 Sebő Barbara 1974. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
7 Palatinus Zsolt 1974. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
8 Nagypál László 1972. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
9 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 32,0 II. osztály
10 Csapó György 1980. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
11 Fritz Levente Tamás 1989. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
12 Kutron Ágnes 1990. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
13 Dudás-Fehérvízi Róbert 1968. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
14 Dósa Zsolt 1977. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
15 Deák Péter Balázs dr 1972. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
16 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
17 Zoltán Balázs 1974. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
18 Nagy Gábor 1946. Tatabánya Városi LK 32,0 II. osztály
19 Elischer László 1969. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
20 Segyik István 1977. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
21 Dobra Tibor dr 1971. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
22 Baranyai Ernő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
23 Almási Bálint Zsolt 1981. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
24 Takács Béla 1977. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
25 Hidasi Péter Leon 1989. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
26 Csapóné Kádi Hajnalka 1981. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
27 Balogh Regina 1995. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
28 Péter Rita 1979. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
29 Kovács Csaba dr 1972. Remington Sportlövész Egyesület 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
3 Dobra Tibor dr 1971. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
4 Elischer László 1969. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
5 Segyik István 1977. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
6 Nagy Gábor 1946. Tatabánya Városi LK 34,0 II. osztály
7 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 34,0 II. osztály
8 Csernák-Babosa Gergő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
9 Kutron Ágnes 1990. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
10 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
11 Zoltán Balázs 1974. Remington Sportlövész Egyesület 34,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Dobra Tibor dr
1971
Outdoor Marketing SE.
Elischer László
1969
Outdoor Marketing SE.
Segyik István
1977
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Baranyai Ernő
1979
Outdoor Marketing SE.
Deák Péter Balázs dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Kutron Ágnes
1990
Outdoor Marketing SE.
Almási Bálint Zsolt
1981
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
3 Elischer László 1969. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
4 Segyik István 1977. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
5 Baranyai Ernő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
6 Dobra Tibor dr 1971. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
7 Csernák-Babosa Gergő 1979. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
8 Kutron Ágnes 1990. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
9 Nagy Gábor 1946. Tatabánya Városi LK 35,0 II. osztály
10 Deák Péter Balázs dr 1972. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
11 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 35,0 II. osztály
12 Almási Bálint Zsolt 1981. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
13 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély