Helikon Kupa

A verseny szervezője
Keszthelyi Erdész LK
A verseny helyszíne
Keszthelyi Erdész Lövészklub Gyenesdiás Lőtéri u. Keszthely, Sopron u. 41.
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Gyenes-Kovács Barnabás
2000
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 552,0 Aranyjelvény
2 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 549,0 Aranyjelvény
3 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 527,0 Ezüstjelvény
4 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 519,0 Ezüstjelvény
5 Csalló Máté 2004. Keszthelyi Erdész LK 510,0 Ezüstjelvény
6 Gyenes-Kovács Barnabás 2000. Honvéd Kossuth LK 404,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csalló Máté
2004
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 584,0 0 I. osztály
2 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 575,0 0 I. osztály
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 570,0 0 I. osztály
4 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 567,0 0 I. osztály
5 Spárnicz Ádám 1991. Kisalföldi Lövészklub 549,0 0 II. osztály
6 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 545,0 0 II. osztály
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 495,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 535,0 II. osztály
2 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 462,0 IV. osztály
3 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 460,0 IV. osztály
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 454,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély