Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyebajnokság

Versenyengedély szám
337/B-07/15/2019
A verseny szervezője
Nyíregyházi PLE
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Stadion út 7.
A verseny kezdete
2019-07-21
A verseny vége
2019-07-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.500,-ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 372,0 0 Ezüstjelvény
2 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 367,0 0 Ezüstjelvény
3 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 362,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakosi Hanna
2007
Nyíregyházi PLE
Balogh Nikoletta
2005
Nyíregyházi PLE
Fehér Kíra
2006
Nyíregyházi PLE
Kemenes Hanna
2006
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy Zsófia Gitta
2006
Nyíregyházi PLE
Papp Dorina
2005
Nyíregyházi PLE
Rudolf Karina
2006
Nyíregyházi PLE
Simon Alíz
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 158,0 0 Bronzjelvény
2 Bakosi Hanna 2007. Nyíregyházi PLE 150,0 0 Bronzjelvény
3 Rudolf Karina 2006. Nyíregyházi PLE 141,0 0 -
4 Fehér Kíra 2006. Nyíregyházi PLE 130,0 0 -
5 Nagy Zsófia Gitta 2006. Nyíregyházi PLE 125,0 0 -
6 Papp Dorina 2005. Nyíregyházi PLE 120,0 0 -
7 Simon Alíz 2005. Nyíregyházi PLE 118,0 0 -
8 Kemenes Hanna 2006. Nyíregyházi PLE 115,0 0 -
9 Balogh Nikoletta 2005. Nyíregyházi PLE 110,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Hansági Bence
2005
Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos
2006
Nyíregyházi PLE
Kozma Balázs
2007
Nyíregyházi PLE
Pikovszki Ádám
2007
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 141,0 0 -
2 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 130,0 0 -
3 Hansági Bence 2005. Nyíregyházi PLE 125,0 0 -
4 Kozma Balázs 2007. Nyíregyházi PLE 118,0 0 -
5 Pikovszki Ádám 2007. Nyíregyházi PLE 112,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 288,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 345,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 314,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Császi Tibor
1965
Nyíregyházi PLE
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Magna András
1970
Nyíregyházi PLE
Magna Gábor András
1994
Nyíregyházi PLE
Mikó István Attila
1962
Nyíregyházi PLE
Mikó Péter
1987
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt Mihály
1976
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Andrea
1988
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Rácz Béla
1959
Nyíregyházi PLE
Rácz Julianna
1998
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Katona András 1974. Nyíregyházi PLE 87,0 0 I. osztály
2 Veres Andrea 1988. Nyíregyházi PLE 86,0 0 I. osztály
3 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 84,0 0 I. osztály
4 Torkos Zsolt Mihály 1976. Nyíregyházi PLE 80,0 0 I. osztály
5 Bacsóka Tamás dr 1970. Nyíregyházi PLE 78,0 0 I. osztály
6 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 76,0 0 I. osztály
7 Császi Tibor 1965. Nyíregyházi PLE 75,0 0 I. osztály
8 Magna András 1970. Nyíregyházi PLE 72,0 0 I. osztály
9 Magna Gábor András 1994. Nyíregyházi PLE 68,0 0 I. osztály
10 Mikó István Attila 1962. Nyíregyházi PLE 67,0 0 I. osztály
11 Mikó Péter 1987. Nyíregyházi PLE 65,0 0 I. osztály
12 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 65,0 0 I. osztály
13 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 188,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Császi Tibor
1965
Nyíregyházi PLE
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Magna András
1970
Nyíregyházi PLE
Magna Gábor András
1994
Nyíregyházi PLE
Mikó István Attila
1962
Nyíregyházi PLE
Mikó Péter
1987
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt Mihály
1976
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Andrea
1988
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Rácz Béla
1959
Nyíregyházi PLE
Rácz Julianna
1998
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 84,0 0 I. osztály
2 Rácz Julianna 1998. Nyíregyházi PLE 83,0 0 I. osztály
3 Katona András 1974. Nyíregyházi PLE 81,0 0 I. osztály
4 Veres Andrea 1988. Nyíregyházi PLE 80,0 0 I. osztály
5 Torkos Zsolt Mihály 1976. Nyíregyházi PLE 79,0 0 I. osztály
6 Császi Tibor 1965. Nyíregyházi PLE 75,0 0 I. osztály
7 Bacsóka Tamás dr 1970. Nyíregyházi PLE 70,0 0 I. osztály
8 Mikó István Attila 1962. Nyíregyházi PLE 69,0 0 I. osztály
9 Mikó Péter 1987. Nyíregyházi PLE 67,0 0 I. osztály
10 Magna Gábor András 1994. Nyíregyházi PLE 66,0 0 I. osztály
11 Magna András 1970. Nyíregyházi PLE 65,0 0 I. osztály
12 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 65,0 0 I. osztály
13 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 64,0 0 II. osztály
14 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 187,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 523,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 276,0 4 I. osztály
2 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 269,0 0 I. osztály
3 Stefán Imre 1961. Egri PLE 260,0 0 I. osztály
4 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 251,0 0 II. osztály
5 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 248,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 273,0 0 -
2 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 258,0 0 -
3 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 252,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Hansági Bence
2005
Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 177,0 0 -
2 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 173,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély