Steel Vent Eger Kupa 2019. III.forduló

Versenyengedély szám
284/B-07/11/2019
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2019-07-13
A verseny vége
2019-07-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500-2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 193,0 0 I. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 192,0 0 I. osztály
3 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 187,0 0 I. osztály
4 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 185,0 0 I. osztály
5 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 184,0 0 I. osztály
6 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 173,0 0 I. osztály
7 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 172,0 0 I. osztály
8 Rapi László 1944. Egri PLE 168,0 0 I. osztály
9 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 166,0 0 I. osztály
10 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 I. osztály
11 Juhász Péter 1976. Egri PLE 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmadia András 1974. UTE 559,0 0 III. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 557,0 0 III. osztály
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 554,0 91 III. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 554,0 90 III. osztály
5 Boros György 1956. BHSE 553,0 0 III. osztály
6 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 543,0 0 III. osztály
7 Kalmár Tamás 1995. UTE 535,0 0 III. osztály
8 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 527,0 0 III. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 526,0 0 III. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 498,0 0 IV. osztály
11 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 491,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Mikola Kitti
2001
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 535,0 49 III. osztály
2 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 47 III. osztály
3 Mikola Kitti 2001. UTE 533,0 0 III. osztály
4 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 531,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 185,0 8 I. osztály
2 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 185,0 7 I. osztály
3 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 184,0 0 I. osztály
4 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 182,0 0 I. osztály
5 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 173,0 0 I. osztály
6 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 167,0 0 I. osztály
7 Bak Zsolt 1967. Egri PLE 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csizmadia András
1974
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 556,0 0 III. osztály
2 Csizmadia András 1974. UTE 551,0 0 III. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 548,0 0 III. osztály
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 537,0 0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 520,0 0 -
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 517,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Hegedűs László
1999
UTE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 560,0 0 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 552,0 0 II. osztály
3 Hegedűs László 1999. UTE 549,0 0 II. osztály
4 Jambrik István 1968. BHSE 548,0 0 II. osztály
5 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 533,0 0 III. osztály
6 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 517,0 0 III. osztály
7 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 515,0 0 III. osztály
8 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 504,0 0 IV. osztály
9 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 427,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 577,0 0 I. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 0 III. osztály
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 525,0 0 -
4 Jambrik István 1968. BHSE 369,0 8 -
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 369,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Székely István
1958
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Székely István 1958. Egri PLE 150,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Müller Krisztián Norbert
2004
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Müller Krisztián Norbert
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 348,0 0 Aranyjelvény
2 Müller Krisztián Norbert 2004. Egri PLE 317,0 0 Bronzjelvény
3 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 35,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 561,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély