Nyíregyháza Bajnokság

Versenyengedély szám
346/B-08/21/2019
A verseny szervezője
Nyíregyházi PLE
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Stadion út 7.
A verseny kezdete
2019-08-24
A verseny vége
2019-08-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2.000,-ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Tóth Anna
2005
UTE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
2001
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély