Meghívásos verseny Pécs

Versenyengedély szám
350/B-08/22/2019
A verseny szervezője
Pécs Városi LK
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2019-08-31
A verseny vége
2019-09-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 373,0 0 Aranyjelvény
2 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 370,0 0 Aranyjelvény
3 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 353,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 381,0 0 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 379,0 0 Aranyjelvény
3 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 371,0 0 Aranyjelvény
4 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 367,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 407,5 0 Aranyjelvény
2 Szász Hanna Rebeka 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 402,9 0 Aranyjelvény
3 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 394,4 0 Aranyjelvény
4 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 391,1 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Jakab Márton
2004
BHSE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Omódi János Károly
2004
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kovács Donát
2003
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 390,2 0 Aranyjelvény
2 Jakab Márton 2004. BHSE 389,6 0 Aranyjelvény
3 Havjár Péter 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 382,3 0 Aranyjelvény
4 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 360,8 0 Bronzjelvény
5 Omódi János Károly 2004. Pécs Városi LK 342,9 0 -
6 Kovács Donát 2003. Pécs Városi LK 317,3 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 613,7 0 Aranyjelvény
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 610,0 0 Ezüstjelvény
3 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 601,9 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,4 0 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 614,9 0 Aranyjelvény
3 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 586,1 0 Bronzjelvény
4 Vajna Péter 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 579,3 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seffer Kata
1992
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna Jázmin 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 350,0 0 Ezüstjelvény
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 314,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 549,0 0 Ezüstjelvény
2 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 534,0 0 Bronzjelvény
3 Terdik Máté 2002. Csepel LE 488,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 518,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 558,0 0 III. osztály
2 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 526,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés DIOL III-IV. - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés DIOL III-IV. - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Steigervald Ádám 2007. Pécs Városi LK 113,0 0 -
2 Tóth Richárd 2007. Pécs Városi LK 95,0 0 -
3 Fotiadis Dávid 2007. Pécs Városi LK 93,0 0 -
4 Baksics Dániel 2008. Pécs Városi LK 75,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
2 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 158,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 177,0 0 III. osztály
3 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 171,0 0 III. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 146,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 607,4 0 Aranyjelvény
2 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 596,9 0 Aranyjelvény
3 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 593,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 611,6 0 Aranyjelvény
2 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 603,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 609,2 0 II. osztály
2 Molnár Anikó 1967. UTE 607,3 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 601,6 0 Aranyjelvény
2 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 596,2 0 Aranyjelvény
3 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 584,8 0 Ezüstjelvény
4 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 560,7 0 Bronzjelvény
5 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 531,6 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 622,0 0 Ifjú Mester
2 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 588,1 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 612,6 0 II. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 609,7 0 III. osztály
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 606,4 0 III. osztály
4 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 604,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 551,0 0 Aranyjelvény
2 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 508,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 536,0 0 Ezüstjelvény
2 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 514,0 0 -
3 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 512,0 0 -
4 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 498,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 1 143,0 0 II. osztály
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 119,0 0 III. osztály
3 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 1 118,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 141,0 0 II. osztály
2 Molnár Anikó 1967. UTE 1 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 139,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simó Kornél 1984. BHSE 1 129,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 268,0 0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 259,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 287,0 96 I. osztály
2 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 287,0 94 I. osztály
3 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 285,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 466,0 0 -
2 Terdik Máté 2002. Csepel LE 449,0 0 -
3 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 406,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 480,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 510,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 116,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 456,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Anita
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 539,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 88,0 0 I. osztály
2 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 86,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péter József 1941. Pécs Városi LK 78,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 184,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Boris Zoltán ifj
1999
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 192,0 0 I. osztály
2 Deme Zoltán 1981. Csepel LE 187,0 0 I. osztály
3 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 186,0 0 I. osztály
4 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 183,0 0 I. osztály
5 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 I. osztály
6 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
7 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 168,0 0 I. osztály
3 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 I. osztály
5 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 114,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Kovács Ferenc
1989
Pécs Városi LK
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 93,0 0 I. osztály
2 Kovács Ferenc 1989. Pécs Városi LK 84,0 0 I. osztály
3 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 80,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 69,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Boris Zoltán ifj
1999
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 186,0 0 I. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 180,0 0 I. osztály
3 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 159,0 0 I. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 186,0 0 I. osztály
2 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 I. osztály
3 Péter József 1941. Pécs Városi LK 174,0 0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély