Szent IStván Kupa, Regionális IV. forduló

Versenyengedély szám
213/B-08/12/2019



 

A verseny szervezője
Göcsej Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2019-08-24
A verseny vége
2019-08-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Molnár István
1967
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 188,0 0 I. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 0 I. osztály
3 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 183,0 0 I. osztály
4 Hollé Zsolt 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
5 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 182,0 0 I. osztály
6 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 181,0 0 I. osztály
7 Patakfalvi István 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
8 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
9 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
10 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
11 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 I. osztály
12 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
13 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 173,0 0 I. osztály
14 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 I. osztály
15 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 165,0 0 I. osztály
16 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 172,0 0 I. osztály
4 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 159,0 0 I. osztály
5 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 150,0 0 I. osztály
6 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 110,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Bertus Mihály dr.
1953
Keszthelyi Erdész LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
3 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 176,0 0 I. osztály
4 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 169,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 0 I. osztály
6 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Molnár István
1967
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Mester Szabolcs
1976
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 195,0 0 I. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 181,0 0 I. osztály
3 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 180,0 0 I. osztály
4 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 179,0 0 I. osztály
5 Hollé Zsolt 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
6 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 175,0 0 I. osztály
7 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 174,0 0 I. osztály
8 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
9 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
10 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
11 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 149,0 0 II. osztály
12 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 149,0 0 II. osztály
13 Mester Szabolcs 1976. Zalaegerszegi PLE 42,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mester Eszter
1981
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
2 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 163,0 0 I. osztály
3 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 144,0 0 I. osztály
4 Mester Eszter 1981. Zalaegerszegi PLE 68,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Bertus Mihály dr.
1953
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
2 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 183,0 0 I. osztály
3 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 I. osztály
4 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 178,0 0 I. osztály
5 Bedő István 1958. Keszthelyi Erdész LK 164,0 0 I. osztály
6 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
7 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 170,0 0 II. osztály
3 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 154,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Virág 1978. Zalaegerszegi PLE 163,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 362,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 372,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Völgyesy Gabriella
1977
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 0 II. osztály
2 Völgyesy Gabriella 1977. Keszthelyi Erdész LK 167,0 0 III. osztály
3 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 0 III. osztály
4 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 159,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 342,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csalló Imre László
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 277,0 0 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 269,0 0 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 263,0 0 I. osztály
4 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 258,0 0 I. osztály
5 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 257,0 0 I. osztály
6 Csalló Imre László 1948. Göcsej Sportlövész Egyesület 255,0 0 I. osztály
7 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 214,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 279,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 276,0 0 I. osztály
3 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 265,0 0 I. osztály
4 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 258,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 189,0 0 I. osztály
2 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 II. osztály
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 II. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 182,0 0 II. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
6 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 180,0 0 II. osztály
7 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 179,0 0 III. osztály
8 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 III. osztály
9 Patakfalvi István 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 III. osztály
10 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 III. osztály
11 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 0 III. osztály
12 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 161,0 0 IV. osztály
13 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 161,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Völgyesy Gábor
1955
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 II. osztály
3 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 170,0 0 II. osztály
4 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 170,0 0 II. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 III. osztály
6 Völgyesy Gábor 1955. Keszthelyi Erdész LK 155,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 621,3 0 Mester
2 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 610,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 0 I. osztály
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 151,0 0 I. osztály
3 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 89,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Debreczeny Rózsa
2008
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Emma Kitti
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 174,0 0 Aranyjelvény
2 Farkas Emma Kitti 2007. Keszthelyi Erdész LK 157,0 0 Bronzjelvény
3 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 85,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 152,0 0 -
2 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 146,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély