Meghívásos Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
263/B-10/24/2019
A verseny szervezője
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
A verseny helyszíne
Galgamácsai Vadász Lőtér
A verseny kezdete
2019-08-31
A verseny vége
2019-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A versenykiírásban meghatározva.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Domoszlay Gábor
1953
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Domoszlay Gábor ifj.
1975
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Zsigmond László
1985
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Gozdán Attila István
1950
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Bartakovics István
1953
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 177,0 0 I. osztály
2 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 173,0 0 I. osztály
3 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 171,0 0 I. osztály
4 Domoszlay Gábor ifj. 1975. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 170,0 0 I. osztály
5 Zsigmond László 1985. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 164,0 0 I. osztály
6 Domoszlay Gábor 1953. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 162,0 0 I. osztály
7 Puskás Tibor Imre 1948. Mátyásföldi TLE 161,0 0 I. osztály
8 Gozdán Attila István 1950. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 159,0 0 I. osztály
9 Puskás László 1959. Mátyásföldi TLE 158,0 0 I. osztály
10 Bartakovics István 1953. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 156,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Domoszlay Gábor ifj.
1975
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Gozdán Attila István
1950
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Domoszlay Gábor
1953
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Zsigmond László
1985
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Lehoczky Lénárd Károly
1977
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Bartakovics István
1953
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Kovács Sándor dr
1962
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Almay Gábor
1961
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 182,0 0 I. osztály
2 Domoszlay Gábor ifj. 1975. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 174,0 0 I. osztály
3 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 173,0 0 I. osztály
4 Almay Gábor 1961. Muskétás Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
5 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 170,0 0 I. osztály
6 Puskás László 1959. Mátyásföldi TLE 169,0 0 I. osztály
7 Gozdán Attila István 1950. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 167,0 0 I. osztály
8 Domoszlay Gábor 1953. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 166,0 0 I. osztály
9 Zsigmond László 1985. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 165,0 0 I. osztály
10 Puskás Tibor Imre 1948. Mátyásföldi TLE 164,0 0 I. osztály
11 Lehoczky Lénárd Károly 1977. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 162,0 0 I. osztály
12 Bartakovics István 1953. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 159,0 0 I. osztály
13 Kovács Sándor dr 1962. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Almay Gábor
1961
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Puskás Tibor Béla 1977. Mátyásföldi TLE 45,0 0 I. osztály
2 Almay Gábor 1961. Muskétás Sportlövész Egyesület 40,0 0 I. osztály
3 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 39,0 0 II. osztály
4 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 36,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély