Skeet-Trap Utánpótlás Kura és Minősítő verseny

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége Korong Szakbizottság
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2019-08-31
A verseny vége
2019-08-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 50 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hernyes Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 43,0 0 -
2 Való Krisztián 2001. Debrecen Városi LE 32,0 0 -
3 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 18,0 10 -
4 Hernyes Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 18,0 8 -
5 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 16,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jobbágy Balázs
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Simon Iván Gábor
1998
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Jászberényi PLE
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jobbágy Balázs 1983. Vasvári Koronglövő Akadémia 38,0 0 II. osztály
2 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Jászberényi PLE 36,0 0 II. osztály
3 Krupp Péter 1977. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
4 Simon Iván Gábor 1998. Vasvári Koronglövő Akadémia 24,0 0 IV. osztály
5 Tömör-Tones Zsolt 1971. ALE 21,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Dániel
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 61,0 0 Ezüstjelvény
2 Kiss Dániel 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 52,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 60,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 52,0 0 IV. osztály
2 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 47,0 0 IV. osztály
3 Kozák Áron Dr. 1981. Vasvári Koronglövő Akadémia 43,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély