Remington Rapid Shooting

Versenyengedély szám
389/RS-11/04/2019
A verseny szervezője
Outdoor Marketing SE.
A verseny helyszíne
MAGNUM LŐTÉR 2151 Fót Fehér kő út 6
A verseny kezdete
2019-11-17
A verseny vége
2019-11-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Takács Réka Gyöngyvér
1997
5 Fegyver Kupa SE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Szlovák László
1983
Proshooting Lövész Egyesület
Köllő Dávid
1995
Outdoor Marketing SE.
Papp Tamás
1975
Outdoor Marketing SE.
Kovács Csaba dr
1972
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp Tamás 1975. Remington Sportlövész Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 97,0 2 -
3 Takács Réka Gyöngyvér 1997. 5 Fegyver Kupa SE 90,0 0 II. osztály
4 Köllő Dávid 1995. Remington Sportlövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
5 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 84,0 0 II. osztály
6 Kovács Csaba dr 1972. Remington Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
7 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
8 Szlovák László 1983. Proshooting Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Zoltán Balázs 1974. Remington Sportlövész Egyesület 94,0 0 II. osztály
3 Szabó Róbert 1971. Remington Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Bódizs Kornél 1979. Remington Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
5 Nagy Gábor 1946. Remington Sportlövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
7 Farkas Gabriella 1972. Remington Sportlövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Gábor 1946. Remington Sportlövész Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Szabó Róbert 1971. Remington Sportlövész Egyesület 95,0 0 II. osztály
3 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
4 Farkas Gabriella 1972. Remington Sportlövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Zoltán Balázs
1974
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Pázmándi András
1984
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Róbert 1971. Remington Sportlövész Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Bódizs Kornél 1979. Remington Sportlövész Egyesület 98,0 0 II. osztály
3 Nagy Gábor 1946. Remington Sportlövész Egyesület 91,0 0 II. osztály
4 Zoltán Balázs 1974. Remington Sportlövész Egyesület 83,0 0 II. osztály
5 Keszely Csaba 1976. Remington Sportlövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
6 Farkas Gabriella 1972. Remington Sportlövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
7 Pázmándi András 1984. Remington Sportlövész Egyesület 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bódizs Kornél
1979
Outdoor Marketing SE.
Tóth László Imre
1977
Outdoor Marketing SE.
Méhes László
1972
Outdoor Marketing SE.
Keszely Csaba
1976
Outdoor Marketing SE.
Farkas Gabriella
1972
Outdoor Marketing SE.
Szabó Róbert
1971
Outdoor Marketing SE.
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Róbert 1971. Remington Sportlövész Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Bódizs Kornél 1979. Remington Sportlövész Egyesület 90,0 0 II. osztály
3 Tóth László Imre 1977. Remington Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
4 Nagy Gábor 1946. Remington Sportlövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
5 Keszely Csaba 1976. Remington Sportlövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
6 Farkas Gabriella 1972. Remington Sportlövész Egyesület 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély