TSK Rapid Shooting minősitő

Versenyengedély szám
405/RS-11/08/2019

Technikai Sportok Klubja, valamint a Műegyetemi Természet és Sporttudományi Egyesület, Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület közös rendezésében 2019 évi minősítő versenye Rapid Shooting versenyszámokban.

A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbarátságok elősegítése.

A verseny rendezője:

  • Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya,
  • A Műegyetemi Természet és Sporttudományi Egyesület Sportszakosztálya.
  • A Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület.

A verseny helye: 1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.

A verseny időpontja: 2019. november 24. (vasárnap) 10-16h.

Versenyszámok:

  • Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting)
  • Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting)
  • Sörétes puska (33/Rapid Shooting)
  • Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting)
  • Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting)

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 16. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel. Használható lőszerek a törvényi és MSSZ előírásoknak megfelelően.

Akinek nincs saját fegyvere annak természetesen a helyszínen  biztosítunk.

Nevezés: a SVIR rendszerben november 24-a 14 óráig.

Nevezési díj: 3000.- Ft/versenyszám

Nevezni versenyszámonként akár többször is lehet, ebben az esetben a jobb eredmény számít.

Versenyprogram: a megjelentek számától függően

Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik

Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai szerint kerül megrendezésre.

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.
A verseny kezdete
2019-11-24
A verseny vége
2019-12-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagyinszki József
1965
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Jasztrab Katalin
1980
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 86,7 0 II. osztály
3 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 86,4 0 II. osztály
4 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 83,6 0 II. osztály
5 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 79,0 0 II. osztály
6 Jasztrab Katalin 1980. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 61,0 0 II. osztály
7 Köntös György 1950. Technikai Sportok Klubja 60,6 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagyinszki József
1965
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Novák István
1977
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Radányi Gábor
1976
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Tóth Attila
1973
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Mikó Zoltán
1976
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Maráz Zoltán István
1969
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Garamvölgyi Tamás
1966
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Deák Attila
1980
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 100,0 0 II. osztály
2 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 96,5 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 96,0 0 II. osztály
4 Tamáskovics Róbert 1973. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 94,1 0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 93,7 0 II. osztály
6 Tóth Attila 1973. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 74,0 0 II. osztály
7 Bagyinszki József 1965. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 69,6 0 II. osztály
8 Seffer István dr. 1953. Protective Force LSE 67,4 0 II. osztály
9 Maráz Zoltán István 1969. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 65,8 0 II. osztály
10 Deák Attila 1980. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 64,2 0 II. osztály
11 Novák István 1977. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 64,1 0 II. osztály
12 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 64,0 0 II. osztály
13 Mikó Zoltán 1976. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 63,9 0 II. osztály
14 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 63,0 0 II. osztály
15 Garamvölgyi Tamás 1966. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 61,5 0 II. osztály
16 Köntös György 1950. Technikai Sportok Klubja 59,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 100,0 0 II. osztály
2 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 87,0 0 II. osztály
3 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 83,1 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Leszák Dávid
2000
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 85,9 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 83,9 0 II. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,5 0 II. osztály
5 Leszák Dávid 2000. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 78,7 0 II. osztály
6 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 67,8 0 II. osztály
7 Köntös György 1950. Technikai Sportok Klubja 65,6 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Deák Attila
1980
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 100,0 0 II. osztály
2 Deák Attila 1980. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 95,5 0 II. osztály
3 Seffer István dr. 1953. Protective Force LSE 62,6 0 II. osztály
4 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 59,7 0 II. osztály
5 Köntös György 1950. Technikai Sportok Klubja 59,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély