Duna Lövész Steel Challenge 2019

Versenyengedély szám
402/RS-11/06/2019
A verseny szervezője
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
A verseny helyszíne
Ráckevei lőtér (Újhegy)
A verseny kezdete
2019-11-16
A verseny vége
2019-11-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pfeifer Rikárd
1969
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bagyinszki József
1965
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Horváth Lajos
1949
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Fogas László
1988
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 -
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 88,5 0 -
3 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 84,8 0 -
4 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 84,5 0 -
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 80,7 0 -
6 Csűrös Sándor 1959. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 76,7 0 -
7 Horváth Lajos 1949. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 73,3 0 II. osztály
8 Szüllő Péter 1971. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 73,1 0 II. osztály
9 Fogas László 1988. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 72,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pfeifer Rikárd
1969
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Fogas László
1988
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 92,8 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,4 0 II. osztály
4 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 77,2 0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,3 0 II. osztály
6 Szüllő Péter 1971. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 68,7 0 II. osztály
7 Csűrös Sándor 1959. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 66,3 0 II. osztály
8 Fogas László 1988. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 66,1 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pfeifer Rikárd
1969
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Fogas László
1988
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 99,5 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,7 0 II. osztály
4 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,7 0 II. osztály
6 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 84,2 0 II. osztály
7 Csűrös Sándor 1959. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 78,8 0 II. osztály
8 Fogas László 1988. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 76,6 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély