Minősítő verseny - UTE - 09

Versenyengedély szám
414/B-11/31/2019
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2019-11-27
A verseny vége
2019-11-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Siebenfreud Bertalan
1954
Győri Polgári LE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Takács János
1957
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Kiss Péter
1972
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Rabinovics Lev
1944
Protective Force LSE
Schubauer György
1955
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Siebenfreud Bertalan 1954. Győri Polgári LE 173,0 0 I. osztály
2 Kálmán Ferenc 1958. UTE 170,0 0 I. osztály
3 Schubauer György 1955. UTE 169,0 0 I. osztály
4 Kiss Péter 1972. Protective Force LSE 168,0 0 I. osztály
5 Kollár László dr 1964. UTE 167,0 0 I. osztály
6 Rajnai Kálmán Róbert 1951. UTE 164,0 0 I. osztály
7 Horváth Kulcsár János 1969. UTE 161,0 0 I. osztály
8 Lengyel József dr. 1954. UTE 159,0 0 I. osztály
9 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 158,0 0 I. osztály
10 Élő Gábor dr 1969. UTE 154,0 0 I. osztály
11 Kálmán Ferenc 1958. UTE 153,0 0 I. osztály
12 Polyák Róbert 1958. UTE 152,0 0 I. osztály
13 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 145,0 0 II. osztály
14 Takács János 1957. UTE 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Siebenfreud Bertalan
1954
Győri Polgári LE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Schubauer György
1955
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Rabinovics Lev
1944
Protective Force LSE
Kiss Péter
1972
Protective Force LSE
Kardos Sándor
1944
Protective Force LSE
Süle László
1970
Protective Force LSE
Bene Norbert
1969
Protective Force LSE
Králik István
1969
Protective Force LSE
Ritter Doron Dániel
1974
Protective Force LSE
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Ladomérszky Zsolt
1967
Protective Force LSE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kalmár Balázs György 1966. Protective Force LSE 170,0 0
2 Kovács László 1970. Delta Combat LE 166,0 0
3 Ladomérszky Zsolt 1967. Protective Force LSE 166,0 0
4 Kalmár Dávid 1978. Protective Force LSE 165,0 0
5 Kollár László dr 1964. UTE 164,0 0
6 Siebenfreud Bertalan 1954. Győri Polgári LE 164,0 0
7 Králik István 1969. Protective Force LSE 161,0 0
8 Schubauer György 1955. UTE 160,0 0
9 Ritter Doron Dániel 1974. Protective Force LSE 158,0 0
10 Horváth Kulcsár János 1969. UTE 157,0 80
11 Kardos Sándor 1944. Protective Force LSE 157,0 78
12 Süle László 1970. Protective Force LSE 154,0 0
13 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 153,0 0
14 Bene Norbert 1969. Protective Force LSE 152,0 0
15 Polyák Róbert 1958. UTE 151,0 0
16 Kálmán Ferenc 1958. UTE 150,0 0
17 Rajnai Kálmán Róbert 1951. UTE 149,0 0
18 Lengyel József dr. 1954. UTE 148,0 0
19 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 144,0 0
20 Csiszár Tamás 1972. UTE 140,0 0
21 Kiss Péter 1972. Protective Force LSE 139,0 0
22 Élő Gábor dr 1969. UTE 138,0 0
23 Palotai Tibor 1934. UTE 135,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Andrusek István
1951
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 243,0 0 II. osztály
2 Andrusek István 1951. UTE 238,0 0 II. osztály
3 Viczián András Dr 1963. Delta Combat LE 235,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély