Minősítő verseny

A verseny szervezője
Finomító Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
Tatabánya Városi Lőtér
A verseny kezdete
2019-11-29
A verseny vége
2019-12-02
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Helyszínen
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Siebenfreud Bertalan
1954
Győri Polgári LE
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 175,0 0 I. osztály
2 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 168,0 0 I. osztály
3 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 163,0 0 I. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 162,0 0 I. osztály
5 Styaszni Gábor 1959. Százhalombattai Lövészklub 159,0 0 I. osztály
6 Szél Pál 1956. Százhalombattai Lövészklub 154,0 0 I. osztály
7 Siebenfreud Bertalan 1954. Győri Polgári LE 152,0 0 I. osztály
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 151,0 0 I. osztály
9 Horváth Zsolt 1966. Komáromi VSE 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Siebenfreud Bertalan
1954
Győri Polgári LE
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 172,0 0 I. osztály
2 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 171,0 0 I. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 169,0 0 I. osztály
4 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 165,0 0 I. osztály
5 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 164,0 0 I. osztály
6 Szél Pál 1956. Százhalombattai Lövészklub 163,0 0 I. osztály
7 Siebenfreud Bertalan 1954. Győri Polgári LE 162,0 4 I. osztály
8 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 162,0 2 I. osztály
9 Horváth Zsolt 1966. Komáromi VSE 161,0 0 I. osztály
10 Styaszni Gábor 1959. Százhalombattai Lövészklub 153,0 0 I. osztály
11 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 149,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Siebenfreud Bertalan
1954
Győri Polgári LE
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Huszti Zsolt
1963
Finomító Sportlövész Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Gergő
1991
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 249,0 0 I. osztály
2 Huszti Zsolt 1963. Finomító Sportlövész Klub 232,0 0 II. osztály
3 Horváth Gergő 1991. Ácsi Kinizsi Sport Klub 224,0 0 II. osztály
4 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 214,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély