ALE Minősítő verseny 4.2019

Versenyengedély szám
131/B-11/12/2019
A verseny szervezője
ALE
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2019-11-27
A verseny vége
2019-11-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
ALE
Aján Tamás dr.
1939
ALE
Andrasik Sándor
1964
ALE
Antal Zoltán Gyula
1971
ALE
Aubel Ervin
1937
ALE
Baranyi József dr
1968
ALE
Bartha László
1969
ALE
Berkes Máté
1991
ALE
Bertók János
1952
ALE
Bánhidi Balázs Béla
1979
ALE
Bárdi Farkas János
1965
Balatonfűzfői LE
Bárdos Péter dr
1946
ALE
Bárándy Péter dr.
1949
ALE
Ciráki F. György dr.
1948
ALE
Cseh László
1972
ALE
Cyrány Gyula
1974
ALE
Dezső Marcel
2001
ALE
Drajkó Zoltán dr.
1958
ALE
Dénes Ottó Endre
1931
ALE
Ficsor János
1956
ALE
Fábián Balázs
1995
ALE
Fábián Péter dr
1972
ALE
Földvári Péter
1978
ALE
Fülöp Károly
1977
ALE
Galambos Sándor
1945
ALE
Gonda Attila József
1955
ALE
Halmy József
1957
ALE
Hanzlik Pál
1945
ALE
Hipeller Attila
1956
ALE
Huszti Csaba
1952
ALE
Kis György
1954
ALE
Kiss Zoltán
1958
ALE
Kiss Zoltán
1996
ALE
Klincsek Péter
1953
ALE
Koch Péter dr
1951
ALE
Kocsi Tamás
1977
ALE
Kovács Imre
1960
ALE
Kovács István
1969
ALE
Kovács Zoltán
1953
ALE
Kozik Balázs
1982
ALE
Lengyel Mihály
1953
ALE
László Árpád
1958
ALE
Lázár Tamás
1977
ALE
Martin János
1983
ALE
Mendelényi Dániel
1977
ALE
Messaoudi Youssef
1970
ALE
Molnár Ferenc
1947
ALE
Nyerges László dr
1943
ALE
Popp Pál Zoltán
1951
ALE
Pálmai Gábor
1969
ALE
Pápai Gyula
1952
ALE
Péter Károly
1950
ALE
Radnóty György
1955
ALE
Regáli László dr
1963
ALE
Simon Gábor
1974
ALE
Simon Zoltán dr.
1968
ALE
Somogyi Krisztián
1976
ALE
Szalai Péter dr.
1943
ALE
Szenes Andrea dr
1961
ALE
Sziklai Ferenc
1942
ALE
Székely László Árpád
1975
ALE
Tamás László dr
1958
ALE
Tomka László Gyula
1969
ALE
Török Ottó
1971
ALE
Varga András
1953
ALE
Vass Zoltán Imre
1968
ALE
Velez Árpád
1977
ALE
Verő Sándor
1969
ALE
Vincze József
1955
ALE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Ötvös József
1969
ALE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 171,0 0 I. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 170,0 0 I. osztály
3 Földvári Péter 1978. ALE 160,0 0 I. osztály
4 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 155,0 0 I. osztály
5 Kiss Zoltán 1958. ALE 152,0 0 I. osztály
6 Verő Sándor 1969. ALE 150,0 0 I. osztály
7 Kiss Zoltán 1996. ALE 143,0 0 II. osztály
8 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 135,0 0 II. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
ALE
Aján Tamás dr.
1939
ALE
Andrasik Sándor
1964
ALE
Antal Zoltán Gyula
1971
ALE
Aubel Ervin
1937
ALE
Baranyi József dr
1968
ALE
Bartha László
1969
ALE
Berkes Máté
1991
ALE
Bertók János
1952
ALE
Bánhidi Balázs Béla
1979
ALE
Bárdi Farkas János
1965
Balatonfűzfői LE
Bárdos Péter dr
1946
ALE
Bárándy Péter dr.
1949
ALE
Ciráki F. György dr.
1948
ALE
Cseh László
1972
ALE
Cyrány Gyula
1974
ALE
Dezső Marcel
2001
ALE
Drajkó Zoltán dr.
1958
ALE
Dénes Ottó Endre
1931
ALE
Ficsor János
1956
ALE
Fábián Balázs
1995
ALE
Fábián Péter dr
1972
ALE
Földvári Péter
1978
ALE
Fülöp Károly
1977
ALE
Galambos Sándor
1945
ALE
Gonda Attila József
1955
ALE
Halmy József
1957
ALE
Hanzlik Pál
1945
ALE
Hipeller Attila
1956
ALE
Huszti Csaba
1952
ALE
Kis György
1954
ALE
Kiss Zoltán
1958
ALE
Kiss Zoltán
1996
ALE
Klincsek Péter
1953
ALE
Koch Péter dr
1951
ALE
Kocsi Tamás
1977
ALE
Kovács Imre
1960
ALE
Kovács István
1969
ALE
Kovács Zoltán
1953
ALE
Kozik Balázs
1982
ALE
Lengyel Mihály
1953
ALE
László Árpád
1958
ALE
Lázár Tamás
1977
ALE
Martin János
1983
ALE
Mendelényi Dániel
1977
ALE
Messaoudi Youssef
1970
ALE
Molnár Ferenc
1947
ALE
Nyerges László dr
1943
ALE
Popp Pál Zoltán
1951
ALE
Pálmai Gábor
1969
ALE
Pápai Gyula
1952
ALE
Péter Károly
1950
ALE
Radnóty György
1955
ALE
Regáli László dr
1963
ALE
Simon Gábor
1974
ALE
Simon Zoltán dr.
1968
ALE
Somogyi Krisztián
1976
ALE
Szalai Péter dr.
1943
ALE
Szenes Andrea dr
1961
ALE
Sziklai Ferenc
1942
ALE
Székely László Árpád
1975
ALE
Tamás László dr
1958
ALE
Tomka László Gyula
1969
ALE
Török Ottó
1971
ALE
Varga András
1953
ALE
Vass Zoltán Imre
1968
ALE
Velez Árpád
1977
ALE
Verő Sándor
1969
ALE
Vincze József
1955
ALE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Ötvös József
1969
ALE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kozma Péter
1959
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Kuttner Viktor
1989
Euro-Gun SE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 171,0 0 I. osztály
2 Rózsás Antal 1947. Budapesti Rendészeti SE 161,0 0 I. osztály
3 Vincze József 1955. ALE 158,0 0 I. osztály
4 Regáli László dr 1963. ALE 157,0 0 I. osztály
5 Somogyi Krisztián 1976. ALE 156,0 0 I. osztály
6 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 154,0 0 I. osztály
7 Berkes Máté 1991. ALE 153,0 0 I. osztály
8 Vass Zoltán Imre 1968. ALE 152,0 0 I. osztály
9 Földvári Péter 1978. ALE 152,0 0 I. osztály
10 Kiss Zoltán 1958. ALE 151,0 0 I. osztály
11 Simon Gábor 1974. ALE 149,0 0 II. osztály
12 Tomka László Gyula 1969. ALE 148,0 0 II. osztály
13 Baranyi József dr 1968. ALE 146,0 0 II. osztály
14 Tamás László dr 1958. ALE 146,0 0 II. osztály
15 Lengyel Mihály 1953. ALE 145,0 0 II. osztály
16 Péter Károly 1950. ALE 144,0 0 II. osztály
17 Radnóty György 1955. ALE 143,0 0 II. osztály
18 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 142,0 0 II. osztály
19 Cseh László 1972. ALE 142,0 0 II. osztály
20 Pálmai Gábor 1969. ALE 142,0 0 II. osztály
21 Halmy József 1957. ALE 141,0 0 II. osztály
22 Kozma Péter 1959. Euro-Gun SE 140,0 0 II. osztály
23 Verő Sándor 1969. ALE 140,0 0 II. osztály
24 Koch Péter dr 1951. ALE 139,0 0 II. osztály
25 Molnár Ferenc 1947. ALE 138,0 0 II. osztály
26 Simon Zoltán dr. 1968. ALE 137,0 0 II. osztály
27 Varga András 1953. ALE 136,0 0 II. osztály
28 Nyerges László dr 1943. ALE 135,0 0 II. osztály
29 Kuttner Viktor 1989. Euro-Gun SE 131,0 0 II. osztály
30 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 130,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vass Zoltán Imre 1968. ALE 152,0 0
2 Halmy József 1957. ALE 141,0 0