APLE KUPA

Versenyengedély szám
011/B-03/01/2020
A verseny szervezője
APLE
A verseny helyszíne
Budapest, XIII. kerület Tahi út 9-11.
A verseny kezdete
2020-03-15
A verseny vége
2020-03-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gábor
1973
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Máté
2002
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Nyiri András
1991
KSI SE
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Bőti Bettina
2002
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Halász István
2001
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Farkas István
1956
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Czövek László
1955
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély