Megyei Robbanófegyveres Sportlövő Bajnokság (Gy-M-S)

Versenyengedély szám
284/B-07/20/2020

Tisztelt Sporttársak!

A kialakult helyzet miatt a verseny egy későbbi időpontban lesz megrendezve!

GyMS megyei vezetőség

A verseny szervezője
Győr-Moson-Sopron Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Győr és Écs
A verseny kezdete
2020-07-18
A verseny vége
2020-07-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Pisztoly és kispuska versenyszámok: 3000 Ft/versenyszám, nagykaliberű puska versenyszámok: 5000Ft Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Géczi József Dániel
1986
Kisalföldi Lövészklub
Virághalmi Ernő
1954
Péri Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 185,0 0 I. osztály
3 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 184,0 0 I. osztály
4 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 183,0 0 I. osztály
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 182,0 0 I. osztály
6 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 182,0 0 I. osztály
7 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 178,0 0 I. osztály
8 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 178,0 0 I. osztály
9 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 178,0 0 I. osztály
10 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 170,0 0 I. osztály
11 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 168,0 0 I. osztály
12 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
13 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 150,0 0 I. osztály
14 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
15 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 126,0 0 III. osztály
16 Virághalmi Ernő 1954. Péri Lövész Egyesület 125,0 0 III. osztály
17 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 124,0 0 III. osztály
18 Géczi József Dániel 1986. Kisalföldi Lövészklub 121,0 0 III. osztály
19 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 91,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Makkos Péter
1980
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Virághalmi Ernő
1954
Péri Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 190,0 0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 185,0 0 I. osztály
3 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 177,0 1 I. osztály
4 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
5 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 175,0 0 I. osztály
6 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 171,0 0 I. osztály
7 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 171,0 0 I. osztály
8 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 168,0 0 I. osztály
9 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 166,0 0 I. osztály
10 Molnár Tamás 1980. Kisalföldi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
11 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 148,0 0 II. osztály
12 Makkos Péter 1980. Kisalföldi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
13 Virághalmi Ernő 1954. Péri Lövész Egyesület 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Tamás
1980
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 184,0 0 II. osztály
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 172,0 0 II. osztály
3 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 171,0 1 II. osztály
4 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 II. osztály
5 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 137,0 0 III. osztály
6 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
7 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 126,0 0 III. osztály
8 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 87,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Makkos Péter
1980
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 163,0 0 II. osztály
3 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 148,0 0 III. osztály
4 Makkos Péter 1980. Kisalföldi Lövészklub 134,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Makkos Péter
1980
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Makkos Péter 1980. Kisalföldi Lövészklub 164,0 0 II. osztály
2 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 155,0 0 III. osztály
3 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 135,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 176,0 0 II. osztály
2 Tóth László 1971. Győri Lövészklub 165,0 0 II. osztály
3 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 154,0 0 III. osztály
4 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 147,0 0 III. osztály
5 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 146,0 0 III. osztály
6 Molnár Zoltán 1982. Győri Lövészklub 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 21,0 0 I. osztály
2 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 19,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 285,0 0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 283,0 0 I. osztály
3 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 282,0 0 I. osztály
4 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 281,0 0 I. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 280,0 0 I. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 279,0 0 I. osztály
7 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 275,0 2 I. osztály
8 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 275,0 1 I. osztály
9 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 275,0 0 I. osztály
10 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 272,0 0 I. osztály
11 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 245,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 272,0 0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 271,0 0 I. osztály
3 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 270,0 0 I. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 269,0 0 I. osztály
5 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 262,0 0 I. osztály
6 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 259,0 1 I. osztály
7 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 259,0 0 I. osztály
8 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 254,0 0 I. osztály
9 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 250,0 0 I. osztály
10 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 234,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély