Rapid shooting minősítő verseny

Versenyengedély szám
032/Sz-10/01/2020
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-10-24
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Knausz Ferenc
1961
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 97,0 0 II. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 84,0 0 II. osztály
4 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
5 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 32,0 0 IV. osztály
6 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Knausz Ferenc
1961
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 73,0 0 II. osztály
3 Joó Szabolcs 1982. Győri Lövészklub 69,0 0 II. osztály
4 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 67,0 0 II. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 59,0 0 III. osztály
6 Kovács Péter 1971. Győri Lövészklub 49,0 0 III. osztály
7 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 48,0 0 III. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 100,0 0 II. osztály
2 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 84,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély