GLSE 2019 II. Sörétes minősítő versny

A verseny szervezője
Gárdonyi Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
2071 Páty, Bacsó Béla u. 5. (Fekete Sólyom lőtér)
A verseny kezdete
2019-07-28
A verseny vége
2019-07-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Besenyei Péter
1956
COLT PLE
Doró Tibor
1974
COLT PLE
Spáth Csaba
1980
COLT PLE
Spáth Zoltán
1972
COLT PLE
Tordai Ferenc
1964
COLT PLE
Csősz Csaba
1964
Gárdonyi Sportlövő Klub
Dakó Krisztián
1974
Gárdonyi Sportlövő Klub
Majszin Zoltán
1989
Gárdonyi Sportlövő Klub
Schutzbach Zsolt
1971
Gárdonyi Sportlövő Klub
Serbet Krisztián
1977
Gárdonyi Sportlövő Klub
Füstös Ferenc
1969
Pontlövész SE
Kálmán János
1934
Pontlövész SE
Kalmár Gyula
1967
Pontlövész SE
Szabolcsi János
1984
Pontlövész SE
Bodó Zoltán
1968
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Serbet Krisztián 1977. Gárdonyi Sportlövő Klub 22,0 0 I. osztály
2 Besenyei Péter 1956. COLT PLE 21,0 0 I. osztály
3 Tordai Ferenc 1964. COLT PLE 21,0 0 I. osztály
4 Szabolcsi János 1984. Pontlövész SE 20,0 0 I. osztály
5 Bodó Zoltán 1968. Pontlövész SE 20,0 0 I. osztály
6 Spáth Zoltán 1972. COLT PLE 20,0 0 I. osztály
7 Füstös Ferenc 1969. Pontlövész SE 20,0 0 I. osztály
8 Dakó Krisztián 1974. Gárdonyi Sportlövő Klub 20,0 0 I. osztály
9 Spáth Csaba 1980. COLT PLE 19,0 0 II. osztály
10 Csősz Csaba 1964. Gárdonyi Sportlövő Klub 19,0 0 II. osztály
11 Doró Tibor 1974. COLT PLE 18,0 0 II. osztály
12 Majszin Zoltán 1989. Gárdonyi Sportlövő Klub 18,0 0 II. osztály
13 Kalmár Gyula 1967. Pontlövész SE 18,0 0 II. osztály
14 Schutzbach Zsolt 1971. Gárdonyi Sportlövő Klub 18,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Besenyei Ibolya Tünde
1967
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Besenyei Ibolya Tünde 1967. COLT PLE 18,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély