GLSE minősítő versny

A verseny szervezője
Gárdonyi Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Gárdony Lőtér
A verseny kezdete
2019-11-23
A verseny vége
2019-11-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baráth Miklós
1962
COLT PLE
Szabaka László
1960
COLT PLE
Majszin Zoltán
1989
Gárdonyi Sportlövő Klub
Nagy Tamás
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Átyim István Attila
1980
Pontlövész SE
Pék Zoltán
1973
Visegrádi Erdész LK
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Szőke Balázs
1971
Visegrádi Erdész LK
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Tóth Csaba Sándor
1977
Visegrádi Erdész LK
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Cseke István Attila
1957
Érd Városi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 168,0 0 I. osztály
2 Pék Zoltán 1973. Visegrádi Erdész LK 159,0 0 I. osztály
3 Nagy Tamás 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 158,0 0 I. osztály
4 Szőke Balázs 1971. Visegrádi Erdész LK 147,0 0 II. osztály
5 Baráth Miklós 1962. COLT PLE 146,0 0 II. osztály
6 Átyim István Attila 1980. Pontlövész SE 145,0 0 II. osztály
7 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 144,0 0 II. osztály
8 Tóth Csaba Sándor 1977. Visegrádi Erdész LK 141,0 0 II. osztály
9 Szabaka László 1960. COLT PLE 139,0 0 II. osztály
10 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 136,0 0 II. osztály
11 Cseke István Attila 1957. Érd Városi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
12 Majszin Zoltán 1989. Gárdonyi Sportlövő Klub 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baráth Miklós
1962
COLT PLE
Szabaka László
1960
COLT PLE
Demeter István
1965
COLT PLE
Jeney István
1964
COLT PLE
Lukács Gabriella
1993
COLT PLE
Ohát Norbert Csaba
1977
COLT PLE
Rupp Herbert József
1944
COLT PLE
Szigeti Szabolcs
1972
COLT PLE
Tápai Attila Béla
1973
COLT PLE
Ölvedi István
1977
COLT PLE
Hodruszky Albin
1969
COLT PLE
Hrebik Péter György
1954
COLT PLE
Papp László
1974
COLT PLE
Dakó Krisztián
1974
Gárdonyi Sportlövő Klub
Nagy Tamás
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Csécsei Ferenc
1950
Pontlövész SE
Pék Zoltán
1973
Visegrádi Erdész LK
Szőke Balázs
1971
Visegrádi Erdész LK
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Tóth Csaba Sándor
1977
Visegrádi Erdész LK
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 172,0 0 I. osztály
2 Nagy Tamás 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 167,0 0 I. osztály
3 Dakó Krisztián 1974. Gárdonyi Sportlövő Klub 159,0 0 I. osztály
4 Szőke Balázs 1971. Visegrádi Erdész LK 157,0 0 I. osztály
5 Csécsei Ferenc 1950. Pontlövész SE 154,0 0 I. osztály
6 Pék Zoltán 1973. Visegrádi Erdész LK 149,0 0 II. osztály
7 Ohát Norbert Csaba 1977. COLT PLE 144,0 0 II. osztály
8 Jeney István 1964. COLT PLE 143,0 0 II. osztály
9 Papp László 1974. COLT PLE 142,0 0 II. osztály
10 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 142,0 0 II. osztály
11 Hodruszky Albin 1969. COLT PLE 141,0 0 II. osztály
12 Jeney István 1964. COLT PLE 140,0 0 II. osztály
13 Hrebik Péter György 1954. COLT PLE 139,0 0 II. osztály
14 Baráth Miklós 1962. COLT PLE 139,0 0 II. osztály
15 Tóth Csaba Sándor 1977. Visegrádi Erdész LK 138,0 0 II. osztály
16 Demeter István 1965. COLT PLE 136,0 0 II. osztály
17 Tápai Attila Béla 1973. COLT PLE 136,0 0 II. osztály
18 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 134,0 0 II. osztály
19 Ölvedi István 1977. COLT PLE 133,0 0 II. osztály
20 Szigeti Szabolcs 1972. COLT PLE 132,0 0 II. osztály
21 Szabaka László 1960. COLT PLE 131,0 0 II. osztály
22 Rupp Herbert József 1944. COLT PLE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dakó Krisztián
1974
Gárdonyi Sportlövő Klub
Majszin Zoltán
1989
Gárdonyi Sportlövő Klub
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Pék Zoltán
1973
Visegrádi Erdész LK
Szőke Balázs
1971
Visegrádi Erdész LK
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Tóth Csaba Sándor
1977
Visegrádi Erdész LK
Rózsás György Domonkos
1975
Visegrádi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rózsás György Domonkos 1975. Visegrádi Erdész LK 261,0 0 I. osztály
2 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 252,0 0 I. osztály
3 Dakó Krisztián 1974. Gárdonyi Sportlövő Klub 249,0 0 I. osztály
4 Tóth Csaba Sándor 1977. Visegrádi Erdész LK 248,0 0 I. osztály
5 Pék Zoltán 1973. Visegrádi Erdész LK 236,0 0 II. osztály
6 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 234,0 0 II. osztály
7 Majszin Zoltán 1989. Gárdonyi Sportlövő Klub 232,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Gabriella
1993
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Gabriella 1993. COLT PLE 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély