Rapid Shooting Minősítő verseny

Versenyengedély szám
424/RS-11/10/2019
A verseny szervezője
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A verseny helyszíne
Magnum Lőtér 2151 Fót, Fehérkő út 6
A verseny kezdete
2019-11-18
A verseny vége
2019-11-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harb Tamás
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murozin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ujvári Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 I. osztály
2 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 I. osztály
3 Posta Péter Zsolt 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 I. osztály
4 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 II. osztály
5 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 II. osztály
6 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
7 Horváth József 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
8 Kőrösi Zoltán Antal 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
9 Szabó Attila 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
10 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
11 Makai Gábor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
12 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
13 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
14 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
15 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
16 Halász István 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
17 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
18 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
19 Bíró Szilárd 1997. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
20 Nádasdi Ferenc 1985. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
21 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harb Tamás
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murozin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ujvári Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,0 0 I. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 I. osztály
3 Polyák Mihály András 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 I. osztály
4 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 I. osztály
5 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 0 I. osztály
6 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,0 0 I. osztály
7 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 I. osztály
8 Pásztor Péter Attila 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,0 0 I. osztály
9 Bella Arnold 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 76,0 0 I. osztály
10 Harman György 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 75,0 0 I. osztály
11 Szűcs Ádám 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 74,0 0 I. osztály
12 Bérczes Zsolt 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,0 0 I. osztály
13 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,0 0 I. osztály
14 Puskás András 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 67,0 0 I. osztály
15 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 I. osztály
16 Karácsony Gábor Ádám dr 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 63,0 0 I. osztály
17 Joó Ferenc Junior 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,0 0 I. osztály
18 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 61,0 0 I. osztály
19 Tanos Balázs László 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 60,0 0 I. osztály
20 Moizs Attila 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,0 0 I. osztály
21 Máté Béla 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,0 0 I. osztály
22 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 I. osztály
23 Balogh Tibor 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 I. osztály
24 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 I. osztály
25 Kovács Ferenc Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 51,0 0 I. osztály
26 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 I. osztály
27 Hambalkó Imre 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
28 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 I. osztály
29 Schmidt Máté 1996. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,0 0 II. osztály
30 Kiss Pál Péter dr 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,0 0 II. osztály
31 Árvai István 1954. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,0 0 II. osztály
32 Kőrösi Zoltán Antal 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
33 Tatár Mihály Zsolt 1971. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 46,0 0 II. osztály
34 Szabó Attila 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
35 Posta Gergely Dávid 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
36 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
37 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
38 Makai Gábor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
39 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
40 Posta Péter Zsolt 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
41 Pál József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
42 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
43 Lőrincz Krisztián 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
44 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
45 Halász István 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
46 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
47 Bíró Szilárd 1997. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,0 0 II. osztály
48 György Tibor 1955. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,0 0 II. osztály
49 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,0 0 II. osztály
50 Andráskó Péter 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,0 0 II. osztály
51 Nádasdi Ferenc 1985. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
52 Arnold Zsolt 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
53 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
54 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
55 Vékony Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
56 Hubert Norbert 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
57 Kotvász István 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
58 Szatmári Péter 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
59 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
60 Kékes Csaba 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,0 0 II. osztály
61 Pálfi Tamás dr 1984. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,0 0 II. osztály
62 Molnár Csaba 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,0 0 II. osztály
63 Bíró Szilárd 1997. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,0 0 II. osztály
64 Jónás István 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,0 0 II. osztály
65 Nagy Roland 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
66 Horváth Bence Dániel 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
67 Pál Attila 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
68 Szabó Ákos 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
69 Korbély László dr. 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
70 Börcsök Sándor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
71 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
72 Kaufmann Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
73 Kaufmann Dániel 1994. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
74 Csemák Balázs dr 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
75 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
76 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 32,0 0 II. osztály
77 Augusztini Zoltán 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
78 Pápay Zoltán Szilárd dr 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
79 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
80 Szegedi Gergő 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
81 Tárai Dávid 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
82 Benda Péter 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
83 Varga Károly 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
84 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
85 Berecz Róbert 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
86 Virga Attila 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 I. osztály
2 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 I. osztály
3 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 I. osztály
4 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 I. osztály
5 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 I. osztály
6 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 I. osztály
7 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
8 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
9 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 I. osztály
2 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 I. osztály
3 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 I. osztály
4 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 I. osztály
5 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
6 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
7 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
8 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
9 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harb Tamás
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murozin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tatár Mihály Zsolt
1971
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ujvári Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
2 Karácsony Gábor Ádám dr 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
3 Schmidt Máté 1996. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
4 Puskás András 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
5 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
6 Szűcs Ádám 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
7 György Tibor 1955. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
8 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
9 Arnold Zsolt 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 -
10 Nádasdi Ferenc 1985. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
11 Posta Péter Zsolt 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
12 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
13 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
14 Jónás István 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
15 Nagy Roland 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
16 Kőrösi Zoltán Antal 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
17 Szabó Ákos 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
18 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
19 Kaufmann Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
20 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
21 Szegedi Gergő 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
22 Tatár Mihály Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
23 Benda Péter 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
24 Polyák Mihály András 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
25 Varga Károly 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
26 Pásztor Péter Attila 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
27 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
28 Tanos Balázs László 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
29 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
30 Horváth József 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
31 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
32 Balogh Tibor 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
33 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
34 Bíró Szilárd 1997. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
35 Vékony Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
36 Andráskó Péter 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
37 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
38 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
39 Halász István 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
40 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
41 Kékes Csaba 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
42 Joó Ferenc Junior 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
43 Makai Gábor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
44 Börcsök Sándor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
45 Szabó Attila 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
46 Kaufmann Dániel 1994. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
47 Árvai István 1954. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
48 Augusztini Zoltán 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
49 Posta Gergely Dávid 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
50 Tárai Dávid 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
51 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
52 Varga Balázs Rudolf 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
53 Kovács Ferenc Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 I. osztály
54 Németh Viktor Árpád dr 1980. Fővárosi Pénzügyőr LK 35,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély