Szittya Kupa Lőverseny

Versenyengedély szám
028/B-10/04/2020

FIGYELEM!!

A kiírástól eltérően a verseny október 11-én lesz megrendezve!

A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-10-11
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
pisztoly és kiskaliberű puska 3000 ft/versenyszám, sörétes és nagykaliberű puska 5000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Asztalos László
1951
Győri Lövészklub
Bokor Attila
1977
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Knausz Ferenc
1961
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Molnár Marcell Szabolcs dr
1983
Győri Lövészklub
Renner Jenő
1972
Győri Lövészklub
Szelle András
1979
Győri Lövészklub
Sárközy Mihály
1956
Győri Lövészklub
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Böde Kristóf
1991
Kisalföldi Lövészklub
Mekel Casper Louis
1982
Kisalföldi Lövészklub
Hadnagy Krisztina
1980
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Tibor
1977
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Lampért Dávid
1985
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Virág
1981
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Magyar Szilárd
1972
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 182,0 0 I. osztály
2 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 172,0 0 I. osztály
3 Bokor Attila 1977. Győri Lövészklub 172,0 0 I. osztály
4 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 162,0 0 I. osztály
5 Mekel Casper Louis 1982. Kisalföldi Lövészklub 162,0 0 I. osztály
6 Szelle András 1979. Győri Lövészklub 154,0 0 I. osztály
7 Knausz Ferenc 1961. Győri Lövészklub 152,0 0 I. osztály
8 Sárközy Mihály 1956. Győri Lövészklub 146,0 0 II. osztály
9 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
10 Kovács Melinda dr. 1982. Kisalföldi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
11 Lampért Dávid 1985. Kisalföldi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
12 Molnár Marcell Szabolcs dr 1983. Győri Lövészklub 134,0 0 II. osztály
13 Renner Jenő 1972. Győri Lövészklub 132,0 0 II. osztály
14 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 131,0 0 II. osztály
15 Molnár Virág 1981. Kisalföldi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
16 Horváth Tibor 1977. Kisalföldi Lövészklub 128,0 0 III. osztály
17 Hadnagy Krisztina 1980. Kisalföldi Lövészklub 123,0 0 III. osztály
18 Asztalos László 1951. Győri Lövészklub 122,0 0 III. osztály
19 Magyar Szilárd 1972. Kisalföldi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
20 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 119,0 0 IV. osztály
21 Böde Kristóf 1991. Kisalföldi Lövészklub 118,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Asztalos László
1951
Győri Lövészklub
Bokor Attila
1977
Győri Lövészklub
Boros Péter dr
1976
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Dúcz András
1979
Győri Lövészklub
Fekete Roland
1957
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Hervai Csaba
1968
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Kapitár Péter
1976
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Molnár Marcell Szabolcs dr
1983
Győri Lövészklub
Sárközy Mihály
1956
Győri Lövészklub
Táncsics Renátó
1990
Győri Lövészklub
Varga László
1972
Győri Lövészklub
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Magyar Szilárd
1972
Kisalföldi Lövészklub
Bagdal László Barna
2000
Kisalföldi Lövészklub
Böde Kristóf
1991
Kisalföldi Lövészklub
Hadnagy Krisztina
1980
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Tibor
1977
Kisalföldi Lövészklub
K. Szabó Gábor
1974
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Lampért Dávid
1985
Kisalföldi Lövészklub
Mekel Casper Louis
1982
Kisalföldi Lövészklub
Molnár Virág
1981
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Varga Róbert
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 182,0 0 I. osztály
2 Kapitár Péter 1976. Győri Lövészklub 175,0 0 I. osztály
3 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 170,0 0 I. osztály
4 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 152,0 0 I. osztály
5 Lampért Dávid 1985. Kisalföldi Lövészklub 148,0 0 II. osztály
6 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 146,0 0 II. osztály
7 Dúcz András 1979. Győri Lövészklub 144,0 0 II. osztály
8 Sárközy Mihály 1956. Győri Lövészklub 143,0 0 II. osztály
9 Mekel Casper Louis 1982. Kisalföldi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
10 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
11 Molnár Marcell Szabolcs dr 1983. Győri Lövészklub 140,0 0 II. osztály
12 Kovács Melinda dr. 1982. Kisalföldi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
13 Táncsics Renátó 1990. Győri Lövészklub 140,0 0 II. osztály
14 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 139,0 0 II. osztály
15 Magyar Szilárd 1972. Kisalföldi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
16 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 136,0 0 II. osztály
17 Varga László 1972. Győri Lövészklub 134,0 0 II. osztály
18 Horváth Tibor 1977. Kisalföldi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
19 Czakó Ernő 1982. Győri Lövészklub 131,0 0 II. osztály
20 Asztalos László 1951. Győri Lövészklub 130,0 0 II. osztály
21 Hervai Csaba 1968. Győri Lövészklub 128,0 0 III. osztály
22 Bokor Attila 1977. Győri Lövészklub 128,0 0 III. osztály
23 Fekete Roland 1957. Győri Lövészklub 128,0 0 III. osztály
24 Hadnagy Krisztina 1980. Kisalföldi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
25 K. Szabó Gábor 1974. Kisalföldi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
26 Boros Péter dr 1976. Győri Lövészklub 117,0 0 IV. osztály
27 Nagy Zoltán 1970. Kisalföldi Lövészklub 117,0 0 IV. osztály
28 Bagdal László Barna 2000. Kisalföldi Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
29 Molnár Virág 1981. Kisalföldi Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
30 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
31 Böde Kristóf 1991. Kisalföldi Lövészklub 115,0 0 IV. osztály
32 Varga Róbert Nincs Kisalföldi Lövészklub 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 192,0 0 I. osztály
2 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 175,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 186,0 0 I. osztály
2 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 144,0 0 III. osztály
3 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 141,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Asztalos László
1951
Győri Lövészklub
Bokor Attila
1977
Győri Lövészklub
Dúcz András
1979
Győri Lövészklub
Fekete Roland
1957
Győri Lövészklub
Jánosa László
1965
Győri Lövészklub
Jánosa László Gábor
1998
Győri Lövészklub
Renner Jenő
1972
Győri Lövészklub
Czakó Ernő
1982
Győri Lövészklub
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Mekel Casper Louis
1982
Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Lampért Dávid
1985
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 162,0 0 II. osztály
2 Dúcz András 1979. Győri Lövészklub 160,0 0 II. osztály
3 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 149,0 0 III. osztály
4 Jánosa László Gábor 1998. Győri Lövészklub 143,0 0 III. osztály
5 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 141,0 0 III. osztály
6 Stern András 1978. Kisalföldi Lövészklub 140,0 0 III. osztály
7 Asztalos László 1951. Győri Lövészklub 140,0 0 III. osztály
8 Jánosa László 1965. Győri Lövészklub 139,0 0 III. osztály
9 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 137,0 0 III. osztály
10 Bokor Attila 1977. Győri Lövészklub 132,0 0 III. osztály
11 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 131,0 0 III. osztály
12 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 131,0 0 III. osztály
13 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 127,0 0 III. osztály
14 Mekel Casper Louis 1982. Kisalföldi Lövészklub 121,0 0 III. osztály
15 Lampért Dávid 1985. Kisalföldi Lövészklub 120,0 0 III. osztály
16 Fekete Roland 1957. Győri Lövészklub 118,0 0 IV. osztály
17 Renner Jenő 1972. Győri Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Asztalos László
1951
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Kocsis László
1989
Győri Lövészklub
Mekel Casper Louis
1982
Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Szlovák László
1983
Proshooting Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szlovák László 1983. Proshooting Lövész Egyesület 165,0 0 II. osztály
2 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 161,0 0 II. osztály
3 Kocsis László 1989. Győri Lövészklub 159,0 0 III. osztály
4 Casper Louis Mekel 1982. Kisalföldi Lövészklub 154,0 0 III. osztály
5 Kránicz János 1963. Kisalföldi Lövészklub 151,0 0 III. osztály
6 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 151,0 0 III. osztály
7 Asztalos László 1951. Győri Lövészklub 118,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Asztalos László
1951
Győri Lövészklub
Bokor Attila
1977
Győri Lövészklub
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Nagy Rudolf
1987
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bokor Attila 1977. Győri Lövészklub 21,0 0 I. osztály
2 Nagy Rudolf 1987. Kisalföldi Lövészklub 19,0 0 II. osztály
3 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 18,0 0 II. osztály
4 Asztalos László 1951. Győri Lövészklub 17,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély