MSSZ-MEFLSZ Országos Bajnokság 2020. 25-50m-es Történelmi Pontlövész versenyszámok

Versenyengedély szám
058/Tp-06/01/2020

Ahogy az új fertőzések adatai is figyelmeztetnek, a járvány nem ért véget, az aktív fertőzöttek száma ismét emelkedik, ezért nagyon fontos továbbra is a fegyelmezettség, a beutazási korlátozások és az általános higiénés szabályok betartása.

Továbbra is kerüljük azokat a helyeket, ahol zárt térben sokan vannak, lehetőleg tartsuk a szociális távolságot, gyakran és alaposan mossunk kezet, a maszkot viseljük az üzletekben és a tömegközlekedési eszközökön.

Akinél külföldi tartózkodás vagy egyéb ok miatt hatósági házi karantént rendeltek el, az szigorúan tartsa be.

Bárki, akinek tünetei vannak, az ne menjen közösségbe, hanem maradjon otthon és telefonon értesítse háziorvosát.
Ha mindezeket betartjuk, akkor el tudjuk kerülni a fertőzés terjedését és a további korlátozó intézkedések bevezetését.

 

A betegség leggyakoribb tünetei

  • A leggyakoribb tünetek: a láz, a fáradtság és a száraz köhögés.

  • Egyes betegeknél jelentkezhet izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj.

  • Ezek a tünetek általában enyhék és fokozatosan jelentkeznek.

  • Vannak olyan fertőzöttek, akiknél nem alakul ki semmilyen tünet és nem érzik magukat betegnek.

A verseny szervezője
Zalaszentgrót Lövészklub
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 Ft/fő/ versenyszám. Személyenként kettő versenyszám feletti nevezés esetén a MEFLVSZ átvállalja a további költségeket.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

Kuchenreuter Replica

25m Csappantyús pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 93,0 0 I. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
5 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
6 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 78,0 0 II. osztály
7 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

Mariette25m Csappantyús revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 95,0 0 Mester
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 83,0 2 II. osztály
5 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 83,0 1 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
7 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 80,0 0 II. osztály
8 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 77,0 0 II. osztály
9 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 71,0 0 II. osztály
10 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
11 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 58,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Cominazzo25m Huzagolatlan kovás pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 60,0 0 II. osztály
2 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 52,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

Pennsylvania50m Kovás puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 94,0 0 I. osztály
2 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 0 II. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 75,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

Vetterli50m Csappantyús elöltöltős szabadpuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Almay Gábor
1961
Muskétás Sportlövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nyári Gábor
1977
Muskétás Sportlövész Egyesület
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 96,0 0 Mester
2 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 95,0 47 Mester
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 95,0 44 Mester
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 93,0 0 I. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
7 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
8 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 88,0 0 II. osztály
9 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
10 Gál László Antal 1965. Zalaegerszegi PLE 80,0 0 II. osztály
11 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Donald Malson50m Csappantyús revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 66,0 0 II. osztály
4 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Miquelet50m Kovás hadipuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Lamarmora50m Csappantyús elöltöltős hadipuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 94,0 0 I. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 91,0 0 I. osztály
3 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 90,0 0 I. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 87,0 0 II. osztály
5 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
6 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 83,0 3 II. osztály
7 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 83,0 1 II. osztály
8 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 83,0 1 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

MinnieCsappantyús hadipuska fekvő 100m

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Whitwort Csappantyús  szabad puska fekvő 100m

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Lorenzoni2 x 25 korongra elöltöltő csappantyús sörétes puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Manton2 x 25 korongra elöltöltő kovás sörétes puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Remington, Mariette és Malson összege

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 - Felnőtt vegyes

Cserszilvási Kupa

Kuchenreuter, Mariette, Wetterli összege

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

Paterson

25m Nyitott keretes csappantyús revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 85,0 0 -
2 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 79,0 0 -
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 77,0 0 -
4 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 64,0 0 -
5 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 54,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

Webley25m 1896 előtti SA Revolver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sváb Sándor
1976
BPLE
Kincse Attila István
1955
Honvéd Kossuth LK
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
4 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
5 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 71,0 0 II. osztály
6 Kincse Attila István 1955. Honvéd Kossuth LK 64,0 1 II. osztály
7 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 64,0 0 II. osztály
8 Sváb Sándor 1976. BPLE 62,0 0 II. osztály
9 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 55,0 0 II. osztály
10 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 53,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Rákóczi - Felnőtt vegyes

Rákóczi

25m kovás vagy kanócos huzagolt vagy huzagolatlan egylövetű pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 78,0 0 II. osztály
2 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 76,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Klapka - Felnőtt vegyes

Klapka

25m huzagolatlan hadi pisztoly 10mm feletti űrmérettel

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

Frommer25m 1945 előtti öntöltő hadi pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Heitter Ákos
1987
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
3 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 71,0 0 II. osztály
4 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 66,0 2 II. osztály
5 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 66,0 1 II. osztály
6 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 65,0 0 II. osztály
7 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 58,0 0 II. osztály
8 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 57,0 0 II. osztály
9 Heitter Ákos 1987. Győri Polgári LE 51,0 0 II. osztály
10 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 50,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

Berdan50m Csappantyús hátultöltős puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 0 I. osztály
2 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
3 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
4 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 53,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

Trapper

50m Gömblövedékes puska modern kiegészítők nélkül

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 90,0 0 I. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 0 II. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 86,0 0 II. osztály
4 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
5 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
6 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
7 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 79,0 0 II. osztály
8 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
9 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 76,0 0 II. osztály
10 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
11 Gál László Antal 1965. Zalaegerszegi PLE 73,0 0 II. osztály
12 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 70,0 0 II. osztály
13 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

Yellowboy

50m 1896 előtti ismétlő puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Halász Péter
1941
Győri Polgári LE
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Heitter Péterné
1960
Győri Polgári LE
Heitter Zsófia
1992
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sváb Sándor
1976
BPLE
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
5 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 86,0 2 II. osztály
6 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 86,0 1 II. osztály
7 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 83,0 0 II. osztály
9 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 82,0 0 II. osztály
10 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
11 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
12 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 76,0 0 II. osztály
13 Sváb Sándor 1976. BPLE 75,0 0 II. osztály
14 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 57,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

AgustinPerkusziós vagy kovás huzagolatlan hadimuskéta 13mm feletti űrmérettel

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hencz Kornél
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hencz Kornél 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

Mannlicher

50m 1886 - 1945 között rendszeresített ismétlő hadi puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 93,0 0 I. osztály
2 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 92,0 0 I. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 89,0 0 II. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 87,0 0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 II. osztály
6 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 84,0 3 II. osztály
7 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 84,0 1 II. osztály
8 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
10 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 79,0 0 II. osztály
11 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 71,0 0 II. osztály
12 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

Garand50m 1886 - 1945 között rendszeresített félautomata hadipuska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Károly dr
1953
Győri Polgári LE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 87,0 0 II. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
4 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
5 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 74,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
7 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 61,0 0 II. osztály
8 Horváth Károly dr 1953. Győri Polgári LE 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagykaliberű szerelt lőszeres puska / ET2 - Felnőtt vegyes

Jager Kupa

Trapper és Yellowboy összege

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély