MSSZ Országos Bajnokság 2020. Trap felnőtt

Versenyengedély szám
070/K-09/01/2020

Ahogy az új fertőzések adatai is figyelmeztetnek, a járvány nem ért véget, az aktív fertőzöttek száma ismét emelkedik, ezért nagyon fontos továbbra is a fegyelmezettség, a beutazási korlátozások és az általános higiénés szabályok betartása.

Továbbra is kerüljük azokat a helyeket, ahol zárt térben sokan vannak, lehetőleg tartsuk a szociális távolságot, gyakran és alaposan mossunk kezet, a maszkot viseljük az üzletekben és a tömegközlekedési eszközökön.

Akinél külföldi tartózkodás vagy egyéb ok miatt hatósági házi karantént rendeltek el, az szigorúan tartsa be.

Bárki, akinek tünetei vannak, az ne menjen közösségbe, hanem maradjon otthon és telefonon értesítse háziorvosát.
Ha mindezeket betartjuk, akkor el tudjuk kerülni a fertőzés terjedését és a további korlátozó intézkedések bevezetését.

 

A betegség leggyakoribb tünetei

  • A leggyakoribb tünetek: a láz, a fáradtság és a száraz köhögés.

  • Egyes betegeknél jelentkezhet izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj.

  • Ezek a tünetek általában enyhék és fokozatosan jelentkeznek.

  • Vannak olyan fertőzöttek, akiknél nem alakul ki semmilyen tünet és nem érzik magukat betegnek.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft/rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 97,0 0 III. osztály
2 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 III. osztály
3 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 85,0 0 IV. osztály
4 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 75,0 0 IV. osztály
5 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 69,0 0 IV. osztály
6 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 66,0 0 IV. osztály
7 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 62,0 0 -
8 Kardos Zsoltné 1980. Debrecen Városi LE 62,0 0 -
9 Szabó Petra 2002. Igaly József Lövész Klub SE 37,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 33,0 0
2 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 26,0 0
3 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 21,0 0
4 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 17,0 0
5 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 14,0 0
6 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 10,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jobbágy Balázs
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ördög János
2002
Köszolg SC
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Katona Csaba
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Bőti Tibor
1981
Debrecen Városi LE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Sándor János
1971
Debrecen Városi LE
Való Dávid
1999
Debrecen Városi LE
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Csapatok
DVLE1
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán 1981 Debrecen Városi LE
Olympia-S.SE "A"
Forini Stefano 1959 Olympia-S SE
Moldován Marcell 1996 Olympia-S SE
Pap Imre dr 1955 Olympia-S SE
Olympia-S.SE "B"
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Hegyi Norbert 1974 Olympia-S SE
Urbin György 2002 Olympia-S SE
KÖSZOLG SC
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Igaly József Lk
Kapitány Márton 2000 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Katona Csaba 1971 Igaly József Lövész Klub SE
Vasvári KLA "A"
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vasvári KLA "B"
Brilla Gyula 1973 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza 1951 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 113,0 0 II. osztály
2 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 110,0 0 II. osztály
3 Szakács Zoltán 1981. Debrecen Városi LE 110,0 0 II. osztály
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 101,0 0 III. osztály
5 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 99,0 0 III. osztály
6 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 0 III. osztály
7 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 99,0 0 III. osztály
8 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 III. osztály
9 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 96,0 0 III. osztály
10 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 95,0 0 III. osztály
11 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 95,0 0 III. osztály
12 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 95,0 0 III. osztály
13 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 94,0 0 III. osztály
14 Sándor János 1971. Debrecen Városi LE 94,0 0 III. osztály
15 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 93,0 0 III. osztály
16 Brilla Gyula 1973. Vasvári Koronglövő Akadémia 93,0 0 III. osztály
17 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 IV. osztály
18 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 85,0 0 IV. osztály
19 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 85,0 0 IV. osztály
20 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 83,0 0 IV. osztály
21 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 82,0 0 IV. osztály
22 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 81,0 0 IV. osztály
23 Való Dávid 1999. Debrecen Városi LE 76,0 0 IV. osztály
24 Ördög János 2002. Köszolg SC 74,0 0 IV. osztály
25 Katona Csaba 1971. Igaly József Lövész Klub SE 74,0 0 IV. osztály
26 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 71,0 0 IV. osztály
27 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 70,0 0 IV. osztály
28 Urbin György 2002. Olympia-S SE 69,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 45,0 0
2 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 38,0 0
3 Szakács Zoltán 1981. Debrecen Városi LE 32,0 0
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 28,0 0
5 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 20,0 0
6 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 10,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DVLE1 Debre 304,0 0
2 Olympia-S.SE "A" Olymp 302,0 0
3 Olympia-S.SE "B" Olymp 278,0 0
4 Vasvári KLA "A" Vasv� 278,0 0
5 Vasvári KLA "B" Vasv� 265,0 0
6 KÖSZOLG SC Kösz 253,0 0
7 Igaly József Lk Igaly 228,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély