MSSZ Országos Bajnokság 2020. 25-50m Puska-Pisztoly junior

Versenyengedély szám
069/A-09/01/2020

Az Országos Bajnokságok ideje alatt is a Fehér úti Nemzeti Lőtéren is kötelező betartani:

 

2020. szeptember 01. naptól a csatolt mellékletet kitöltve, aláírva, (lehetőség szerint mindenki hozza magával, hogy a helyszíni kitöltést elkerüljük.orrot-szájat eltakarva lehet a Nemzeti Sportközpontok Budapesti Olimpiai Központ, létesítményeinkben tartózkodni. Csak munkavégzés céljából, illetve sportoló és stábtag tartózkodhat az épületekben, szülő, kísérő nem. Vigyázzunk egymásra!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, junior: 2.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Csapatok
Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Terdik Máté 2002 Csepel LE
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
KSI
Mezei Kornél 2002 KSI SE
Rusvai Morgan 2001 KSI SE
Éliás Zsombor 2001 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 512,0 4 Bronzjelvény
2 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 489,0 4 -
3 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 487,0 2 -
4 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 478,0 3 -
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 471,0 1 -
6 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 468,0 5 -
7 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 467,0 6 -
8 Mezei Kornél 2002. KSI SE 458,0 1 -
9 Terdik Máté 2002. Csepel LE 454,0 0 -
10 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 437,0 2 -
11 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 426,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csepel LE Csepe 1 408,0 8
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 397,0 7
3 KSI KSI S 1 362,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
GEAC
Szász Hanna Rebeka 2003 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 VASAS SC-APLE
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
DLA
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
FINOMITO KOMÁROM
Bajos Gitta 2002 Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva 2004 Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina 2005 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,9 40 Ifjú Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 623,2 43 Ifjú Mester
3 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 616,5 31 Ifjú Mester
4 Dénes Eszter 2001. UTE 616,4 32 Ifjú Mester
5 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 615,8 33 Ifjú Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 612,5 27 Aranyjelvény
7 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 612,4 28 Aranyjelvény
8 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 611,0 25 Aranyjelvény
9 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 610,4 25 Aranyjelvény
10 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 609,6 23 Ezüstjelvény
11 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 609,3 26 Ezüstjelvény
12 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 607,0 24 Ezüstjelvény
13 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 603,4 26 Ezüstjelvény
14 Tóth Anna 2005. UTE 603,1 24 Ezüstjelvény
15 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 601,5 18 Ezüstjelvény
16 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 597,1 18 Ezüstjelvény
17 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 593,7 20 Ezüstjelvény
18 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 592,4 20 Ezüstjelvény
19 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 588,3 16 Ezüstjelvény
20 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 585,4 16 Ezüstjelvény
21 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 581,4 12 Ezüstjelvény
22 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 581,4 7 Ezüstjelvény
23 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 580,6 7 Ezüstjelvény
24 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 573,5 9 Bronzjelvény
25 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 560,3 8 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 832,0 83
2 GEAC Göd� 1 831,6 87
3 FINOMITO KOMÁROM Finom 1 830,6 81
4 VASAS SC-APLE VASAS 1 806,1 73
5 PVSK Pécs 1 805,7 67
6 DLA Délv 1 767,5 47
7 Nyíregyházi PLE Nyír 1 714,4 24
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
VASAS SC-APLE
Kozma Bence 2002 VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
PVSK "A"
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Csizmadia Balázs 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
FSLK
Gazdig Olivér 2000 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert 2004 Finomító Sportlövész Klub
GEAC
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 619,0 1 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,0 0 Ifjú Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 618,7 37 Ifjú Mester
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 617,7 34 Aranyjelvény
5 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 616,1 33 Aranyjelvény
6 Kiss Viktor 2001. UTE 615,3 30 Aranyjelvény
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 611,7 28 Ezüstjelvény
8 Szegedi Máté 2004. UTE 611,3 25 Ezüstjelvény
9 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 606,8 27 Ezüstjelvény
10 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 605,4 27 Ezüstjelvény
11 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 599,6 22 Ezüstjelvény
12 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 596,7 18 Ezüstjelvény
13 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 596,3 21 Ezüstjelvény
14 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 594,5 15 Bronzjelvény
15 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 584,8 15 Bronzjelvény
16 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 584,2 13 Bronzjelvény
17 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 583,5 15 Bronzjelvény
18 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 578,2 14 Bronzjelvény
19 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 572,1 11 -
20 Szilágyi András 2005. VASAS SC-APLE 572,1 10 -
21 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 558,9 7 -
22 Csizmadia Balázs 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 555,7 8 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 845,6 56
2 VASAS SC-APLE VASAS 1 819,8 79
3 FSLK Finom 1 793,7 77
4 PVSK "A" Pécs 1 787,9 63
5 GEAC Göd� 1 784,4 57
6 PVSK "B" Pécs 1 711,3 34
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Csapatok
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Bajos Gitta 2002 Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra 2003 Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina 2005 Finomító Sportlövész Klub
GEAC
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka 2003 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 VASAS SC-APLE
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 173,0 62 Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 165,0 45 I. osztály
3 Dénes Eszter 2001. UTE 1 163,0 51 I. osztály
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 158,0 47 II. osztály
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 1 146,0 43 II. osztály
6 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 145,0 41 II. osztály
7 Tarr Vivien 2001. UTE 1 141,0 33 II. osztály
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 140,0 37 II. osztály
9 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 130,0 38 III. osztály
10 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 130,0 36 III. osztály
11 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 128,0 28 III. osztály
12 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 1 114,0 31 III. osztály
13 Tóth Anna 2005. UTE 1 106,0 30 -
14 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 1 106,0 24 -
15 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 1 100,0 18 -
16 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 1 076,0 18 -
17 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 1 074,0 17 -
18 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 1 065,0 20 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 457,6 23
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 454,4 21
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 441,7 17
4 Dénes Eszter 2001. UTE 430,5 14
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 417,8 14
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 403,0 8
7 Tarr Vivien 2001. UTE 392,3 11
8 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 388,6 11
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GEAC Göd� 3 448,0 139
2 UTE UTE 3 410,0 114
3 VASAS SC-APLE VASAS 3 345,0 86
4 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 3 334,0 83
5 PVSK Pécs 3 325,0 94
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Kozma Bence 2002 VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
PVSK
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 165,0 54 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 163,0 53 Ifjú Mester
3 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 156,0 47 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 1 153,0 40 Aranyjelvény
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 150,0 48 Aranyjelvény
6 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 144,0 41 Aranyjelvény
7 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 128,0 34 Ezüstjelvény
8 Szegedi Máté 2004. UTE 1 124,0 32 Ezüstjelvény
9 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 1 098,0 26 -
10 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 1 094,0 23 -
11 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 1 094,0 20 -
12 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 094,0 19 -
13 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 1 087,0 26 -
14 Szilágyi András 2005. VASAS SC-APLE 1 057,0 21 -
15 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 1 047,0 16 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 458,7 21
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 453,7 21
3 Kiss Viktor 2001. UTE 445,3 17
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 429,4 15
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 415,8 13
6 Török Ferenc 2003. Csepel LE 400,1 6
7 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 383,4 7
8 Szegedi Máté 2004. UTE 378,7 3
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 3 442,0 126
2 VASAS SC-APLE VASAS 3 329,0 93
3 PVSK Pécs 3 235,0 59
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Bruck Stefánia Hajnalka
2000
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Csapatok
KSI B
Borbola Borka 2004 KSI SE
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
KSI A
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
UTE A
Palánki Klaudia 2000 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
DLA
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
UTE B
Ródler Kinga 2004 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Tóth Dorka Sára 2004 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 586,0 23 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 580,0 16 Ifjú Mester
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 567,0 9 Ifjú Mester
4 Boros Viktória 2005. KSI SE 564,0 12 Aranyjelvény
5 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 564,0 12 Aranyjelvény
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 555,0 11 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 555,0 9 Ezüstjelvény
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 554,0 5 Ezüstjelvény
9 Domsits Olivia 2004. UTE 549,0 5 Ezüstjelvény
10 Somhegyi Edina 2003. UTE 547,0 6 Ezüstjelvény
11 Borbola Borka 2004. KSI SE 543,0 6 Bronzjelvény
12 Palánki Klaudia 2000. UTE 526,0 12 -
13 Ródler Kinga 2004. UTE 525,0 5 -
14 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 518,0 5 -
15 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 507,0 6 -
16 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 461,0 4 -
17 Bruck Stefánia Hajnalka 2000. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 404,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 28,0 16
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 28,0 15
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 20,0 11
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 19,0 6
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 14,0 5
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 13,0 8
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 9,0 4
8 Rédecsi Anita 2002. BHSE 1,0 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 733,0 48
2 UTE A UTE 1 629,0 22
3 KSI B KSI S 1 625,0 23
4 UTE B UTE 1 072,0 11
5 DLA Délv 1 016,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
GYLK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 554,0 11 Ezüstjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 528,0 5 -
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 526,0 9 -
4 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 514,0 4 -
5 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 510,0 2 -
6 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 506,0 6 -
7 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 505,0 11 -
8 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 477,0 1 -
9 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 460,0 5 -
10 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 459,0 3 -
11 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 441,0 3 -
12 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 419,0 0 -
13 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 371,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE A Nyír 1 587,0 27
2 GYLK Győr 1 450,0 8
3 Kisalföldi LK Kisal 1 366,0 9
4 Nyíregyházi PLE B Nyír 1 341,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
KSI A
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
KSI B
Borbola Borka 2004 KSI SE
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
DLA
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
GYLK
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
KILK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
UTE
Palánki Klaudia 2000 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 558,0 12 Aranyjelvény
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 540,0 12 Ezüstjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 531,0 2 Ezüstjelvény
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 527,0 4 Bronzjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 525,0 4 Bronzjelvény
6 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 524,0 12 Bronzjelvény
7 Boros Viktória 2005. KSI SE 519,0 5 Bronzjelvény
8 Borbola Borka 2004. KSI SE 518,0 3 Bronzjelvény
9 Palánki Klaudia 2000. UTE 504,0 8 -
10 Domsits Olivia 2004. UTE 503,0 4 -
11 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 495,0 6 -
12 Somhegyi Edina 2003. UTE 485,0 4 -
13 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 464,0 2 -
14 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 453,0 3 -
15 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 432,0 0 -
16 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 377,0 0 -
17 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 366,0 0 -
18 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 301,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 625,0 28
2 KSI B KSI S 1 568,0 10
3 UTE UTE 1 492,0 16
4 KILK Kisal 1 251,0 3
5 GYLK Győr 1 173,0 8
6 DLA Délv 989,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély