MSSZ Országos Bajnokság 2020. Dupla Trap

Versenyengedély szám
081/K-10/02/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2020-10-11
A verseny vége
2020-10-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft/rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Dupla Trap 150 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Katona Csaba
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Bognár László
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Sárközy Gyula
1972
Tatabánya Városi LK
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Sándor János
1971
Debrecen Városi LE
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csapatok
Igaly József Lk
Katona Csaba 1971 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Márton 2000 Igaly József Lövész Klub SE
Olympia-S.SE
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Hegyi Norbert 1974 Olympia-S SE
Moldován Marcell 1996 Olympia-S SE
DVLE
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
Sándor János 1971 Debrecen Városi LE
Vasvári KLA "A"
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Bognár László 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vasvári kla "B"
Nagy Varga Géza 1951 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj. 1971 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt 1971 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 113,0 0
2 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 105,0 0
3 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 101,0 0
4 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 96,0 0
5 Sándor János 1971. Debrecen Városi LE 91,0 0
6 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 90,0 0
7 Sárközy Gyula 1972. Tatabánya Városi LK 90,0 0
8 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 82,0 0
9 Katona Csaba 1971. Igaly József Lövész Klub SE 82,0 0
10 Krupp Péter 1977. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 79,0 0
11 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0
12 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 78,0 0
13 Bognár László 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 75,0 0
14 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 73,0 0
15 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 70,0 0
16 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 67,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Dupla Trap 150 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Csapatok
Vasvári KLA
Borbényi Flóra 2003 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vámos Dóra 1976 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 72,0 0
2 Kardos Zsoltné 1980. Debrecen Városi LE 70,0 0
3 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 62,0 0
4 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 57,0 0
5 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 52,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Dupla Trap 150 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
Vasvári KLA
Kiss András Márton 2004 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0
2 Papp Martin Krisztián 2004. Debrecen Városi LE 88,0 0
3 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 80,0 0
4 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 66,0 0
5 Urbin György 2002. Olympia-S SE 55,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély