MSSZ Országos Bajnokság 2020. Trap vegyespáros és ifjúságiOB

Versenyengedély szám
080/K-10/01/2020
A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2020-10-10
A verseny vége
2020-10-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft/rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Csuba-Fülöp Petra
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubsits István
1988
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kovács István
1978
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Enikő
1994
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Csapatok
"""VASVÁRI KLA "B"
Józsa Kovács Kinga 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""VASVÁRI KLA "A"
Pongrátz Bianka 1984 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vasvári KLA "C"
Tömör-Tones Petra 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt 1971 Vasvári Koronglövő Akadémia
VASVÁRI KLA "D"
Borbényi Flóra 2003 Vasvári Koronglövő Akadémia
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Olympia-S.SE
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Csenkei-Papp Ida 1976 Olympia-S SE
MAGASI TÖLGY LSE II.
Hettyei Emőke 2000 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kovács István 1978 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
MAGASI TÖLGY LSE I.
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Enikő 1994 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Magasi Tölgy LSE III
Csuba-Fülöp Petra 1990 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubsits István 1988 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
KÖSZOLG SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Sörös Mirjana 1984 Köszolg SC
DVLE
Kardos Zsoltné 1980 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
Noszlopi LSE
Jóna Bernadett 1992 Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán 1959 Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 122,0 0
2 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 122,0 0
3 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 112,0 0
4 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 112,0 0
5 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 105,0 0
6 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 105,0 0
7 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 100,0 0
8 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 100,0 0
9 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0
10 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 0
11 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 90,0 0
12 Kardos Zsoltné 1980. Debrecen Városi LE 90,0 0
13 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 82,0 0
14 Tömör-Tones Zsolt 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 82,0 0
15 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 79,0 0
16 Hettyei Enikő 1994. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 79,0 0
17 Zubsits István 1988. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 59,0 0
18 Csuba-Fülöp Petra 1990. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 59,0 0
19 Kovács István 1978. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 53,0 0
20 Hettyei Emőke 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 53,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Gyenes Ábel
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kemény Márk Dániel 2006. Debrecen Városi LE 60,0 0
2 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 56,0 0
3 Papp Martin Krisztián 2004. Debrecen Városi LE 55,0 0
4 Vass Máté 2006. Köszolg SC 54,0 0
5 Gyenes Ábel 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 49,0 0
6 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 43,0 0
7 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 40,0 0
8 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 37,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 30,0 0
2 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 30,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély