MSSZ Országos Bajnokság 2020. Target Sprint

Versenyengedély szám
079/TS-10/01/2020

1. Tervezett program: délelőtt Nemzeti versenyszámok (pisztoly, nyílt irányzékú rugós puska, vegyes), délután Nemzetközi versenyszámok (zártirányzékú puska, mix) (Nevezések függvényében a tervezett program: nemzeti OB 8.00-13.00, nemzetközi OB 14.00-17.00)

2. A nemzeti versenyszámoknál figyelembe vesszük, hogy melyik egyesület honnan érkezik, így az első sorozatokban biztos, hogy a környékbeli egyesületek fognak lőni, így senkinek nem kell hajnalban indulnia. 

3. Nemzeti versenyszám

a) pisztoly: 400 méter futás - 5 bukócél egykezes pisztoly lövészettel- 400 méter futás - 5 bukócél egykezes pisztoly lövészettel- 400 méter futás
b) nyíltirányzékú légpuska: 400 méter futás - 5 bukócél nyíltirányzékú rugós puska lövészettel- 400 méter futás -  5 bukócél nyíltirányzékú rugós puska lövészettel -  400 méter futás
c) vegyes: 400 méter futás - 5 bukócél egykezes pisztoly lövészettel- 400 méter futás -  5 bukócél nyíltirányzékú rugós puska lövészettel - 400 méter futás

FONTOS: mindenki a saját korcsoportjában, VAGY egy korcsoporttal feljebb indulhat. Csapat 3 egynemű és egy korcsoportú versenyzőből állítható össze, akik azonos egyesület tagjai.

A nemzeti OB-n hirdetünk serdülő, ifjúsági, junior és felnőtt korcsoportot, amennyiben korcsoportonként és nemenként min. 8 fő indul.

4. Nemzetközi OB

a) zártirányzékú puska: 400 méter futás - 5 bukócél zártirányzékú puska lövészettel- 400 méter futás -   5 bukócél zártirányzékú puska lövészettel -  400 méter futás
b) mix: a mix tagjai azonos korcsoportúak, egy fiú és egy lány alkotja a csapatot, akik azonos egyesület tagjai.
A nemzetközi OB-n hirdetünk junior és felnőtt korcsoportot, amennyiben korcsoportonként és nemenként min. 8 fő indul.

5. Kérünk szépen mindenkit, hogy legkésőbb szeptember 16-ig adjon le egy előzetes nevezést, amelyben részletezi, hogy melyik korcsoportban melyik versenyszámban hány főt kíván indítani. (Itt még nem szükséges a neveket megadni)

6. Amennyiben valakinek extra kérései vannak (pl. két gyerek ugyanazzal a fegyverrel lő) kérem elküldeni ezeket a kéréseket e-mailben.

7. Kérem, hogy az országos bajnokságra mindenki hozza magával azokat a légfegyvereket, amelyeket a Magyar Sportlövők Szövetsége adott használatba a Target Sprint versenyekre.

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24/a. Nyíregyházi Városi Stadion
A verseny kezdete
2020-10-03
A verseny vége
2020-10-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Serdülő, Ifi, Junior: 2.000,- Ft/fő/versenyszám csapat: 2.000,- Ft/versenyszám Felnőtt: 3.000,- Ft/fő/versenyszám csapat: 2.000,- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Nevezési díj beérkezésének időpontja: 2019. szeptember 30.
a Szövetség számlájára: 10918001-00000074-38900005,vagy személyesen az MSSZ irodában

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Gergő
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó
1999
Sólyom Lövész Egylet
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Farkas Gábor
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kucsara Tamás
1983
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bencsik Balázs
1981
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kabai Márkó
2002
Sólyom Lövész Egylet
Kun Sándor Lajos
1973
Sólyom Lövész Egylet
Szabó Tamás
1980
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
SLE "A"
Kohári Dávid 1998 Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó 1999 Sólyom Lövész Egylet
Kabai Márkó 2002 Sólyom Lövész Egylet
SLE "B"
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Kun Sándor Lajos 1973 Sólyom Lövész Egylet
Szabó Tamás 1980 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kohári Dávid 1998. Sólyom Lövész Egylet 04:56:00 0 -
2 Schwak Renátó 1999. Sólyom Lövész Egylet 06:38:00 0 -
3 Farkas Gábor 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:47:00 0 -
4 Kabai Márkó 2002. Sólyom Lövész Egylet 06:48:00 0 -
5 Szentesi Tibor 1983. Sólyom Lövész Egylet 08:24:00 0 -
6 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:35:00 0 -
7 Kun Sándor Lajos 1973. Sólyom Lövész Egylet 08:49:00 0 -
8 Szabó Tamás 1980. Sólyom Lövész Egylet 11:38:00 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SLE "A" Sóly 18:22:00 0
2 SLE "B" Sóly 28:51:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bódvai Fanni
1999
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira
2001
Sólyom Lövész Egylet
Magyar Anita
1995
Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna
1999
Sólyom Lövész Egylet
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia
2003
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia 2003 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Hadi Melinda 2002 Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira 2001 Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna 1999 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 05:49:00 0 -
2 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 07:03:00 0 -
3 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 07:21:00 0 -
4 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 08:24:00 0 -
5 Mirki Boglárka Kira 2001. Sólyom Lövész Egylet 08:47:00 0 -
6 Hadi Melinda 2002. Sólyom Lövész Egylet 08:52:00 0 -
7 Hajdu Patricia 2003. Sólyom Lövész Egylet 09:10:00 0 -
8 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 09:51:00 0 -
9 Földesi Anna 1999. Sólyom Lövész Egylet 12:47:00 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 20:13:00 0
2 Sólyom Lövész Egylet SLE "A" Sóly 27:25:00 0
3 Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B" Sóly 30:26:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Gergő
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kabai Márkó
2002
Sólyom Lövész Egylet
Sztupák Gergő
2002
Sólyom Lövész Egylet
Ozsvárt Donát
2000
VASAS SC-APLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Huszár Gergely
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Holló Martin
2007
VASAS SC-APLE
Kunos László
2007
VASAS SC-APLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Pataki János 2005 Nyíregyházi PLE
VASAS FIÚK NEMZETKÖZI
Ozsvárt Donát 2000 VASAS SC-APLE
Holló Martin 2007 VASAS SC-APLE
Kunos László 2007 VASAS SC-APLE
PVSK
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira
2001
Sólyom Lövész Egylet
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC-APLE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Iváncsó Mercédesz
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC-APLE
Csikász Panni
2008
VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC-APLE
Mikó Flóra
2006
VASAS SC-APLE
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
VASAS LÁNYOK NEMZETKÖZI
Laczkó Evelin Vivien 2001 VASAS SC-APLE
Csikász Panni 2008 VASAS SC-APLE
Bozóki Laura 2006 VASAS SC-APLE
VASAS SC-APLE
Bozóki Tamara 2009 VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka 2006 VASAS SC-APLE
Mikó Flóra 2006 VASAS SC-APLE
CT-SE A csapat
Jákó Miriam 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
CT-SE B csapat
Riesing Borka 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC-APLE 06:18:00 0 -
2 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 06:35:00 0 -
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:41:00 0 -
4 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:50:00 0 -
5 Csikász Panni 2008. VASAS SC-APLE 06:51:00 0 -
6 Iváncsó Mercédesz 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 06:59:00 0 -
7 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:08:00 0 -
8 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:14:00 0 -
9 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC-APLE 07:22:00 0 -
10 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:27:00 0 -
11 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:03:00 0 -
12 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC-APLE 09:48:00 0 -
13 Mikó Flóra 2006. VASAS SC-APLE 11:04:00 0 -
14 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 12:19:00 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC-APLE 05:58:00 0
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:03:00 0
3 Csikász Panni 2008. VASAS SC-APLE 06:17:00 0
4 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 06:18:00 0
5 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:43:00 0
6 Iváncsó Mercédesz 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 06:52:00 0
7 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:22:00 0
8 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC-APLE 07:30:00 0
9 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:31:00 0
10 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:35:00 0
11 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:15:00 0
12 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC-APLE 08:27:00 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASAS LÁNYOK NEMZETKÖZI VASAS 19:44:00 0
2 CT-SE A csapat Cél- 20:39:00 0
3 CT-SE B csapat Cél- 22:44:00 0
4 VASAS SC-APLE VASAS 28:14:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kun Sándor Lajos
1973
Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó
1999
Sólyom Lövész Egylet
Nagy Gábor
1989
Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr
1982
Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Szanics Gergely
2002
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Torda Tamás László
2002
Nyíregyházi PLE
Szabó Tamás
1980
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Szanics Gergely 2002 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Torda Tamás László 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Kun Sándor Lajos 1973 Sólyom Lövész Egylet
Nyilas István dr 1982 Sólyom Lövész Egylet
Kohári Dávid 1998 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Schwak Renátó 1999 Sólyom Lövész Egylet
Nagy Gábor 1989 Sólyom Lövész Egylet
Szabó Tamás 1980 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kohári Dávid 1998. Sólyom Lövész Egylet 06:21:00 0 -
2 Nyilas István dr 1982. Sólyom Lövész Egylet 10:31:00 0 -
3 Torda Tamás László 2002. Nyíregyházi PLE 11:22:00 0 -
4 Kun Sándor Lajos 1973. Sólyom Lövész Egylet 11:40:00 0 -
5 Szanics Gergely 2002. Nyíregyházi PLE 12:54:00 0 -
6 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 13:55:00 0 -
7 Nagy Gábor 1989. Sólyom Lövész Egylet 13:57:00 0 -
8 Schwak Renátó 1999. Sólyom Lövész Egylet 14:05:00 0 -
9 Szabó Tamás 1980. Sólyom Lövész Egylet 14:40:00 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A" Sóly 28:32:00 0
2 Nyíregyházi PLE Nyír 38:11:00 0
3 Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B" Sóly 42:42:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nyilasné dr Siklósi Ágnes
1981
Sólyom Lövész Egylet
Bekő Zsuzsánna
1971
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi-Jacsó Bernadett
1985
Sólyom Lövész Egylet
Bódvai Fanni
1999
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Magyar Anita
1995
Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna
1999
Sólyom Lövész Egylet
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Szakolczai Zsanett
2002
Nyíregyházi PLE
Sebők Cintia
2002
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Szakolczai Zsanett 2002 Nyíregyházi PLE
Sebők Cintia 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Magyar Anita 1995 Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna 1999 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Nyilasné dr Siklósi Ágnes 1981 Sólyom Lövész Egylet
Bekő Zsuzsánna 1971 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi-Jacsó Bernadett 1985 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 07:50:00 0
2 Bódvai Fanni 1999. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 08:23:00 0
3 Földesi Anna 1999. Sólyom Lövész Egylet 13:50:00 0
4 Sebők Cintia 2002. Nyíregyházi PLE 14:17:00 0
5 Szakolczai Zsanett 2002. Nyíregyházi PLE 14:28:00 0
6 Magyar Anita 1995. Sólyom Lövész Egylet 14:30:00 0
7 Nyilasné dr Siklósi Ágnes 1981. Sólyom Lövész Egylet 14:31:00 0
8 Szentesi-Jacsó Bernadett 1985. Sólyom Lövész Egylet 14:38:00 0
9 Bekő Zsuzsánna 1971. Sólyom Lövész Egylet 14:49:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hajas Zoltán
2002
Nyíregyházi PLE
Kazsuk Balázs
2002
Nyíregyházi PLE
Lamos Balázs
2002
Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Kabai Márkó
2002
Sólyom Lövész Egylet
Orjovics Botond
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Hajas Zoltán 2002 Nyíregyházi PLE
Kazsuk Balázs 2002 Nyíregyházi PLE
Lamos Balázs 2002 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Nagyváti Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Pataki János 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet I.
Kabai Márkó 2002 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kabai Márkó 2002. Sólyom Lövész Egylet 05:47:00 0
2 Tóth Milán 2004. Sólyom Lövész Egylet 05:52:00 0
3 Gris Gergő Roland 2003. Sólyom Lövész Egylet 06:10:00 0
4 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 07:04:00 0
5 Hajas Zoltán 2002. Nyíregyházi PLE 08:42:00 0
6 Lamos Balázs 2002. Nyíregyházi PLE 09:08:00 0
7 Nagyváti Bence 2004. Nyíregyházi PLE 12:01:00 0
8 Kazsuk Balázs 2002. Nyíregyházi PLE 12:36:00 0
9 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 12:40:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Kocsis Veronika
2002
Nyíregyházi PLE
Nagy Dominika
2003
Nyíregyházi PLE
Németh Réka
2002
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Anita
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira
2001
Sólyom Lövész Egylet
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC-APLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Benicsák Dorina 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
Kocsis Veronika 2002 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Nagy Dominika 2003 Nyíregyházi PLE
Németh Réka 2002 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Női csapat
Hadi Melinda 2002 Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira 2001 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC-APLE 07:12:00 0
2 Hadi Melinda 2002. Sólyom Lövész Egylet 08:12:00 0
3 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 08:42:00 0
4 Németh Réka 2002. Nyíregyházi PLE 09:52:00 0
5 Nagy Anita 2003. Debreceni Lövészsuli SE 10:10:00 0
6 Mirki Boglárka Kira 2001. Sólyom Lövész Egylet 11:55:00 0
7 Nagy Dominika 2003. Nyíregyházi PLE 12:07:00 0
8 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 12:38:00 0
9 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 12:46:00 0
10 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 14:48:00 0
11 Kocsis Veronika 2002. Nyíregyházi PLE 15:06:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Huszár Gergely
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Csontos Róbert
2003
Sólyom Lövész Egylet
Czakó Dominik
2003
Sólyom Lövész Egylet
Pogonyi László
2006
Sólyom Lövész Egylet
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Hansági Bence
2005
Nyíregyházi PLE
Csapatok
CT-SE A csapat
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András 2003 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Hansági Bence 2005 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 05:59:00 0
2 Huszár Gergely 2003. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 06:00:00 0
3 Pogonyi László 2006. Sólyom Lövész Egylet 07:40:00 0
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 08:42:00 0
5 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 09:51:00 0
6 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 12:03:00 0
7 Békési Nimród 2006. Nyíregyházi PLE 12:22:00 0
8 Csontos Róbert 2003. Sólyom Lövész Egylet 12:30:00 0
9 Czakó Dominik 2003. Sólyom Lövész Egylet 12:40:00 0
10 Hansági Bence 2005. Nyíregyházi PLE 13:40:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Mélypataki Jázmin
2005
Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia
2003
Sólyom Lövész Egylet
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Dicső Loretta
2004
Nyíregyházi PLE
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Dicső Loretta 2004 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Száraz Eliza Szonja 2004 Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia 2003 Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Mélypataki Jázmin 2005 Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 07:57:00 0
2 Hajdu Patricia 2003. Sólyom Lövész Egylet 08:36:00 0
3 Száraz Eliza Szonja 2004. Sólyom Lövész Egylet 08:37:00 0
4 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 09:08:00 0
5 Juhász Beatrix Gabriella 2005. Sólyom Lövész Egylet 10:00:00 0
6 Hilóczki Viktória 2005. Sólyom Lövész Egylet 10:21:00 0
7 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 10:33:00 0
8 Dicső Loretta 2004. Nyíregyházi PLE 10:40:00 0
9 Mélypataki Jázmin 2005. Sólyom Lövész Egylet 13:43:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Lengyel Károly
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Gacsályi Dávid
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Holló Martin
2007
VASAS SC-APLE
Kunos László
2007
VASAS SC-APLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Csapatok
CTSE
Cavriani Marcello Bruno 2010 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Debreceni Lövészsuli
Lengyel Károly 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Holló Martin 2007. VASAS SC-APLE 06:50:00 0
2 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:01:00 0
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 07:53:00 0
4 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:45:00 0
5 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 08:53:00 0
6 Lengyel Károly 2006. Debreceni Lövészsuli SE 08:58:00 0
7 Kunos László 2007. VASAS SC-APLE 10:02:00 0
8 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 10:50:00 0
9 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 11:05:00 0
10 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 11:26:00 0
11 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 11:51:00 0
12 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 12:23:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vágner Lara
2006
Bihari Lövészklub Berettyóújfalu
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC-APLE
Csikász Panni
2008
VASAS SC-APLE
Mikó Flóra
2006
VASAS SC-APLE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Bozóki Laura 2006 VASAS SC-APLE
Bozóki Tamara 2009 VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka 2006 VASAS SC-APLE
Cél-Tudat SE serdülő lány puska
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 06:53:00 0
2 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC-APLE 09:06:00 0
3 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC-APLE 09:13:00 0
4 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 09:24:00 0
5 Csikász Panni 2008. VASAS SC-APLE 10:34:00 0
6 Vágner Lara 2006. Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 11:16:00 0
7 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 13:29:00 0
8 Mikó Flóra 2006. VASAS SC-APLE 14:42:00 0
9 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 18:38:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Cél-Tudat SE serdülő fiú puska
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 06:58:00 0
2 Busi Bálint 2005. Debreceni Lövészsuli SE 07:13:00 0
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 07:53:00 0
4 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:37:00 0
5 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 09:07:00 0
6 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 09:11:00 0
7 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 11:49:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
CTSE
Jákó Miriam 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szanics Gergely
2002
Nyíregyházi PLE
Torda Tamás László
2002
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Szentesi Tibor
1983
Sólyom Lövész Egylet
Kun Sándor Lajos
1973
Sólyom Lövész Egylet
Nagy Gábor
1989
Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó
1999
Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Szabó Tamás
1980
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi Szabolcs
1990
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Szanics Gergely 2002 Nyíregyházi PLE
Torda Tamás László 2002 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Nagy Gábor 1989 Sólyom Lövész Egylet
Schwak Renátó 1999 Sólyom Lövész Egylet
Szabó Tamás 1980 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Szentesi Tibor 1983 Sólyom Lövész Egylet
Kun Sándor Lajos 1973 Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Torda Tamás László 2002. Nyíregyházi PLE 07:37:00 0
2 Szentesi Tibor 1983. Sólyom Lövész Egylet 07:56:00 0
3 Schwak Renátó 1999. Sólyom Lövész Egylet 09:20:00 0
4 Kun Sándor Lajos 1973. Sólyom Lövész Egylet 09:38:00 0
5 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 11:03:00 0
6 Szabó Tamás 1980. Sólyom Lövész Egylet 12:10:00 0
7 Szanics Gergely 2002. Nyíregyházi PLE 12:38:00 0
8 Nagy Gábor 1989. Sólyom Lövész Egylet 13:30:00 0
9 Szentesi Szabolcs 1990. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 14:50:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nyilasné dr Siklósi Ágnes
1981
Sólyom Lövész Egylet
Bekő Zsuzsánna
1971
Sólyom Lövész Egylet
Szentesi-Jacsó Bernadett
1985
Sólyom Lövész Egylet
Magyar Anita
1995
Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna
1999
Sólyom Lövész Egylet
Bódvai Fanni
1999
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Sebők Cintia
2002
Nyíregyházi PLE
Szakolczai Zsanett
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Sebők Cintia 2002 Nyíregyházi PLE
Szakolczai Zsanett 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Nyilasné dr Siklósi Ágnes 1981 Sólyom Lövész Egylet
Bekő Zsuzsánna 1971 Sólyom Lövész Egylet
Szentesi-Jacsó Bernadett 1985 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Magyar Anita 1995 Sólyom Lövész Egylet
Földesi Anna 1999 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 07:31:00 0
2 Bódvai Fanni 1999. MRSZG SE Sportlövész Szakosztály 09:04:00 0
3 Földesi Anna 1999. Sólyom Lövész Egylet 13:07:00 0
4 Sebők Cintia 2002. Nyíregyházi PLE 14:36:00 0
5 Szakolczai Zsanett 2002. Nyíregyházi PLE 15:30:00 0
6 Bekő Zsuzsánna 1971. Sólyom Lövész Egylet 15:41:00 0
7 Nyilasné dr Siklósi Ágnes 1981. Sólyom Lövész Egylet 16:10:00 0
8 Magyar Anita 1995. Sólyom Lövész Egylet 16:21:00 0
9 Szentesi-Jacsó Bernadett 1985. Sólyom Lövész Egylet 17:10:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagyváti Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Kabai Márkó
2002
Sólyom Lövész Egylet
Orjovics Botond
2003
Sólyom Lövész Egylet
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Gris Gergő Roland
2003
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán
2004
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Nagyváti Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Pataki János 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Kabai Márkó 2002 Sólyom Lövész Egylet
Gris Gergő Roland 2003 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Milán 2004 Sólyom Lövész Egylet
Debreceni Lövészsuli
Busi Bálint 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Busi Bálint 2005. Debreceni Lövészsuli SE 06:22:00 0
2 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 06:37:00 0
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 06:47:00 0
4 Gris Gergő Roland 2003. Sólyom Lövész Egylet 06:58:00 0
5 Tóth Milán 2004. Sólyom Lövész Egylet 06:59:00 0
6 Kabai Márkó 2002. Sólyom Lövész Egylet 07:12:00 0
7 Nagyváti Bence 2004. Nyíregyházi PLE 10:36:00 0
8 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 12:59:00 0
9 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 13:02:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Anita
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Kocsis Veronika
2002
Nyíregyházi PLE
Nagy Dominika
2003
Nyíregyházi PLE
Németh Réka
2002
Nyíregyházi PLE
Hadi Melinda
2002
Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter
2001
Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira
2001
Sólyom Lövész Egylet
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC-APLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Benicsák Dorina 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
Kocsis Veronika 2002 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
Nagy Dominika 2003 Nyíregyházi PLE
Németh Réka 2002 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Hadi Melinda 2002 Sólyom Lövész Egylet
Szakács Eszter 2001 Sólyom Lövész Egylet
Mirki Boglárka Kira 2001 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Szakács Eszter 2001. Sólyom Lövész Egylet 09:21:00 0
2 Hadi Melinda 2002. Sólyom Lövész Egylet 09:35:00 0
3 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC-APLE 09:44:00 0
4 Mirki Boglárka Kira 2001. Sólyom Lövész Egylet 10:01:00 0
5 Nagy Anita 2003. Debreceni Lövészsuli SE 11:21:00 0
6 Németh Réka 2002. Nyíregyházi PLE 12:04:00 0
7 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 12:23:00 0
8 Nagy Dominika 2003. Nyíregyházi PLE 13:03:00 0
9 Kocsis Veronika 2002. Nyíregyházi PLE 14:55:00 0
10 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 15:22:00 0
11 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 15:30:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csontos Róbert
2003
Sólyom Lövész Egylet
Czakó Dominik
2003
Sólyom Lövész Egylet
Pogonyi László
2006
Sólyom Lövész Egylet
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Lengyel Károly
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Dósa Noel
2007
Nyíregyházi PLE
Hansági Bence
2005
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Békési Nimród 2006 Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Dósa Noel 2007 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Csontos Róbert 2003 Sólyom Lövész Egylet
Czakó Dominik 2003 Sólyom Lövész Egylet
Pogonyi László 2006 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 06:34:00 0
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 07:30:00 0
3 Pogonyi László 2006. Sólyom Lövész Egylet 09:07:00 0
4 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 10:28:00 0
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 10:49:00 0
6 Hansági Bence 2005. Nyíregyházi PLE 11:02:00 0
7 Csontos Róbert 2003. Sólyom Lövész Egylet 12:20:00 0
8 Békési Nimród 2006. Nyíregyházi PLE 12:40:00 0
9 Czakó Dominik 2003. Sólyom Lövész Egylet 12:45:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Dicső Loretta
2004
Nyíregyházi PLE
Mélypataki Jázmin
2005
Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória
2005
Sólyom Lövész Egylet
Száraz Eliza Szonja
2004
Sólyom Lövész Egylet
Kun Sándor Lajos
1973
Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia
2003
Sólyom Lövész Egylet
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Mikó Flóra
2006
VASAS SC-APLE
Csikász Panni
2008
VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC-APLE
Kun Orsolya
2003
Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella
2005
Sólyom Lövész Egylet
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Dicső Loretta 2004 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet SLE "A"
Száraz Eliza Szonja 2004 Sólyom Lövész Egylet
Hajdu Patricia 2003 Sólyom Lövész Egylet
Kun Orsolya 2003 Sólyom Lövész Egylet
Sólyom Lövész Egylet Sólyom Lövész Egylet SLE "B"
Mélypataki Jázmin 2005 Sólyom Lövész Egylet
Hilóczki Viktória 2005 Sólyom Lövész Egylet
Juhász Beatrix Gabriella 2005 Sólyom Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 08:15:00 0
2 Hajdu Patricia 2003. Sólyom Lövész Egylet 08:20:00 0
3 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 08:46:00 0
4 Kun Orsolya 2003. Sólyom Lövész Egylet 09:43:00 0
5 Hilóczki Viktória 2005. Sólyom Lövész Egylet 10:58:00 0
6 Juhász Beatrix Gabriella 2005. Sólyom Lövész Egylet 11:38:00 0
7 Dicső Loretta 2004. Nyíregyházi PLE 11:40:00 0
8 Száraz Eliza Szonja 2004. Sólyom Lövész Egylet 12:31:00 0
9 Mélypataki Jázmin 2005. Sólyom Lövész Egylet 12:59:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Kunos László
2007
VASAS SC-APLE
Holló Martin
2007
VASAS SC-APLE
Lengyel Károly
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Plavecz Levente 2007 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
Debreceni Lövészsuli
Lengyel Károly 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Holló Martin 2007. VASAS SC-APLE 08:24:00 0
2 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 08:48:00 0
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 09:10:00 0
4 Lengyel Károly 2006. Debreceni Lövészsuli SE 09:20:00 0
5 Kunos László 2007. VASAS SC-APLE 09:26:00 0
6 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 10:19:00 0
7 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 10:56:00 0
8 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 11:36:00 0
9 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 12:10:00 0
10 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 12:59:00 0
11 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 13:38:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint vegyes (pisztoly-puska) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Mikó Flóra
2006
VASAS SC-APLE
Csikász Panni
2008
VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC-APLE
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC-APLE
Csapatok
Vasas Lányok SERDÜLŐ Nemzeti
Bozóki Laura 2006 VASAS SC-APLE
Mikó Flóra 2006 VASAS SC-APLE
Csikász Panni 2008 VASAS SC-APLE
VASAS SC-APLE
Kovács Oroszlán Anna Réka 2006 VASAS SC-APLE
Bozóki Tamara 2009 VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 07:22:00 0
2 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC-APLE 09:58:00 0
3 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC-APLE 10:15:00 0
4 Csikász Panni 2008. VASAS SC-APLE 11:40:00 0
5 Mikó Flóra 2006. VASAS SC-APLE 15:17:00 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély