BRSE Évadzáró Minősítő verseny

Versenyengedély szám
413/B-11/30/2019
A verseny szervezője
Budapesti Rendészeti SE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 66. (Gepárd lőtér)
A verseny kezdete
2019-11-16
A verseny vége
2019-11-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Imrik Péter
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 85,0 0 II. osztály
2 Bagyura János 1973. Budapesti Rendészeti SE 84,0 0 II. osztály
3 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 83,0 0 II. osztály
4 Bedő Vince 2000. UTE 82,0 0 II. osztály
5 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 81,0 0 II. osztály
6 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 79,0 0 II. osztály
7 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 75,0 0 II. osztály
8 Lurcza István 1968. Budapesti Rendészeti SE 73,0 0 II. osztály
9 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 68,0 0 II. osztály
10 Buláth András 1977. UTE 66,0 0 II. osztály
11 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 65,0 0 II. osztály
12 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 61,0 0 III. osztály
13 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 59,0 0 III. osztály
14 Imrik Péter 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
15 Kovács László 1970. Delta Combat LE 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 186,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 182,0 0 II. osztály
3 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 181,0 0 II. osztály
4 Lurcza István 1968. Budapesti Rendészeti SE 180,0 0 II. osztály
5 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 180,0 0 II. osztály
6 Bedő Vince 2000. UTE 176,0 0 II. osztály
7 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 171,0 0 II. osztály
8 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 167,0 0 II. osztály
9 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 166,0 0 II. osztály
10 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 154,0 0 III. osztály
11 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 149,0 0 III. osztály
12 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 141,0 0 III. osztály
13 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 135,0 0 III. osztály
14 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 131,0 0 III. osztály
15 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Bedő Vince
2000
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 188,0 0 I. osztály
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 187,0 0 I. osztály
3 Lurcza István 1968. Budapesti Rendészeti SE 184,0 0 II. osztály
4 Bedő Vince 2000. UTE 176,0 0 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 175,0 0 II. osztály
6 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 167,0 0 II. osztály
7 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 164,0 0 II. osztály
8 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 162,0 0 II. osztály
9 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 157,0 0 III. osztály
10 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 153,0 0 III. osztály
11 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 142,0 0 III. osztály
12 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 139,0 0 III. osztály
13 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 138,0 0 III. osztály
14 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 133,0 0 III. osztály
15 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 124,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 182,0 0 II. osztály
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 177,0 0 II. osztály
3 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 176,0 0 II. osztály
4 Lurcza István 1968. Budapesti Rendészeti SE 174,0 0 II. osztály
5 Bedő Vince 2000. UTE 159,0 0 III. osztály
6 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 158,0 0 III. osztály
7 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 156,0 0 III. osztály
8 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 149,0 0 III. osztály
9 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 146,0 0 III. osztály
10 Béres József László 1964. Budapesti Rendészeti SE 144,0 0 III. osztály
11 Brukatsch István 1950. Budapesti Rendészeti SE 143,0 0 III. osztály
12 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 138,0 0 III. osztály
13 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 136,0 0 III. osztály
14 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 135,0 0 III. osztály
15 Hantosi Anett 1977. Budapesti Rendészeti SE 134,0 55 III. osztály
16 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 134,0 53 III. osztály
17 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 131,0 0 III. osztály
18 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 130,0 0 III. osztály
19 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 127,0 0 III. osztály
20 Vajó Péter Zsolt 1960. Budapesti Rendészeti SE 125,0 0 III. osztály
21 Hantosi István 1952. Budapesti Rendészeti SE 124,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Tikász Gyula dr
1966
Visegrádi Erdész LK
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 186,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 183,0 0 II. osztály
3 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 174,0 0 II. osztály
4 Lurcza István 1968. Budapesti Rendészeti SE 172,0 0 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 171,0 0 II. osztály
6 Varga Károly ifj. 1976. Budapesti Rendészeti SE 162,0 0 II. osztály
7 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 154,0 73 III. osztály
8 Brukatsch István 1950. Budapesti Rendészeti SE 154,0 0 III. osztály
9 Tikász Gyula dr 1966. Visegrádi Erdész LK 135,0 0 III. osztály
10 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 133,0 0 III. osztály
11 Bedő Vince 2000. UTE 131,0 0 III. osztály
12 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 130,0 0 III. osztály
13 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 127,0 59 III. osztály
14 Béres József László 1964. Budapesti Rendészeti SE 127,0 57 III. osztály
15 Kékesi György 1969. Budapesti Rendészeti SE 126,0 0 III. osztály
16 Bagyura János 1973. Budapesti Rendészeti SE 124,0 0 III. osztály
17 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 123,0 0 III. osztály
18 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 121,0 0 III. osztály
19 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 117,0 0 IV. osztály
20 Vajó Péter Zsolt 1960. Budapesti Rendészeti SE 114,0 0 IV. osztály
21 Hantosi István 1952. Budapesti Rendészeti SE 112,0 0 IV. osztály
22 Hantosi Anett 1977. Budapesti Rendészeti SE 108,0 0 IV. osztály
23 Janotka János 1954. Budapesti Rendészeti SE 106,0 0 IV. osztály
24 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 104,0 0 IV. osztály
25 Janotka László 1959. Budapesti Rendészeti SE 101,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély