HKLk Évadzáró Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
156/B-11/08/2020
A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2020-11-26
A verseny vége
2020-11-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 180,0 0 II. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Rutterschmidt Károly
1956
Honvéd Kossuth LK
Dénes Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Paróczai Csaba dr.
1954
Honvéd Kossuth LK
Telek Lóránt
1980
Fővárosi Pénzügyőr LK
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 0 I. osztály
2 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 176,0 0 I. osztály
3 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 176,0 0 I. osztály
4 Rutterschmidt Károly 1956. Honvéd Kossuth LK 167,0 0 I. osztály
5 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 162,0 0 I. osztály
6 Telek Lóránt 1980. Fővárosi Pénzügyőr LK 151,0 0 I. osztály
7 Láng Lóránt 1964. Dömsödi Lövész Sportegyesület 151,0 0 I. osztály
8 Dénes Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 149,0 0 II. osztály
9 Paróczai Csaba dr. 1954. Honvéd Kossuth LK 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Kun György
1969
Honvéd Kossuth LK
Dénes Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Rutterschmidt Károly
1956
Honvéd Kossuth LK
Farkas István dr
1969
Honvéd Kossuth LK
Borbíró Zoltán dr
1965
Honvéd Kossuth LK
Böröcz István dr
1953
Honvéd Kossuth LK
Paróczai Csaba dr.
1954
Honvéd Kossuth LK
Telek Lóránt
1980
Fővárosi Pénzügyőr LK
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
2 Kun György 1969. Honvéd Kossuth LK 162,0 0 I. osztály
3 Dénes Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 159,0 0 I. osztály
4 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
5 Rutterschmidt Károly 1956. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 I. osztály
6 Telek Lóránt 1980. Fővárosi Pénzügyőr LK 151,0 0 I. osztály
7 Farkas István dr 1969. Honvéd Kossuth LK 150,0 0 I. osztály
8 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 150,0 0 I. osztály
9 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 149,0 0 II. osztály
10 Láng Lóránt 1964. Dömsödi Lövész Sportegyesület 148,0 0 II. osztály
11 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 147,0 0 II. osztály
12 Borbíró Zoltán dr 1965. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 II. osztály
13 Böröcz István dr 1953. Honvéd Kossuth LK 137,0 0 II. osztály
14 Paróczai Csaba dr. 1954. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 224,0 0 II. osztály
2 Cseri Ákos 1978. Budapesti Rendészeti SE 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Paróczai Csaba dr.
1954
Honvéd Kossuth LK
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Rónyai-Sass Imre
1971
Fővárosi Pénzügyőr LK
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 91,0 0 II. osztály
2 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
3 Pintér László 1956. Fővárosi Pénzügyőr LK 81,0 0 II. osztály
4 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 76,0 0 II. osztály
5 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 75,0 0 II. osztály
6 Rónyai-Sass Imre 1971. Fővárosi Pénzügyőr LK 74,0 0 II. osztály
7 Paróczai Csaba dr. 1954. Honvéd Kossuth LK 71,0 0 II. osztály
8 Serkisian Szevan 1965. Mátyásföldi TLE 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 97,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Golyós Puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély