Partner-Anker Kupa III. forduló

Versenyengedély szám
170/B-11/10/2020
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2020-11-07
A verseny vége
2020-11-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Kedves Versenyzők!
A járványügyi helyzetre való tekintettel a Partne-Anker Kupa az idei évben elmarad, helyette 2020. november 07-én Minősítő Verseny megtartására kerül sor.

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Kosztovics József
1957
Partner Polgári LE
Bartos László Pál dr.
1957
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Herczeg András
1986
Delta Combat LE
Járosi László
1956
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Kovács Mátyás
1985
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Schlett Zoltán
1962
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 88,0 1 I. osztály
2 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 88,0 0 I. osztály
3 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
4 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 79,0 0 I. osztály
5 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 77,0 0 I. osztály
6 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 68,0 0 I. osztály
7 Kosztovics József 1957. Partner Polgári LE 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Boros Barna
1976
Partner Polgári LE
Kópiás Bence
1980
Partner Polgári LE
Nemes Tamás dr.
1974
Partner Polgári LE
Hampel Ferenc dr
1969
Partner Polgári LE
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Bocsi Attila
1987
Partner Polgári LE
Takács Milán
1980
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
László Miklós
1973
Partner Polgári LE
Orosz Károly
1966
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Langfeld Zsolt Ariel
1969
Partner Polgári LE
Kotlár Attila
1970
Partner Polgári LE
Kollár Antal
1958
Partner Polgári LE
Kern József dr
1958
Partner Polgári LE
Kosztovics József
1957
Partner Polgári LE
Popper György dr
1947
Partner Polgári LE
Hudák Fanni Vivien
1999
Partner Polgári LE
Bartos László Pál dr.
1957
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Herczeg András
1986
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Járosi László
1956
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Kovács Mátyás
1985
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Schlett Zoltán
1962
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Boldizsár
1945
Füzesabony Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 90,0 2 I. osztály
2 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 90,0 1 I. osztály
3 Boros Barna 1976. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
4 Kópiás Bence 1980. Partner Polgári LE 86,0 0 I. osztály
5 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 85,0 0 I. osztály
6 Nemes Tamás dr. 1974. Partner Polgári LE 84,0 0 I. osztály
7 Hampel Ferenc dr 1969. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
8 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 82,0 1 I. osztály
9 Bocsi Attila 1987. Partner Polgári LE 82,0 0 I. osztály
10 Takács Milán 1980. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
11 László Attila 1976. Partner Polgári LE 79,0 0 I. osztály
12 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 77,0 0 I. osztály
13 László Miklós 1973. Partner Polgári LE 76,0 0 I. osztály
14 Orosz Károly 1966. Partner Polgári LE 74,0 0 I. osztály
15 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 73,0 0 I. osztály
16 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 71,0 1 I. osztály
17 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 71,0 0 I. osztály
18 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 70,0 0 I. osztály
19 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 67,0 0 I. osztály
20 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 66,0 0 I. osztály
21 Langfeld Zsolt Ariel 1969. Partner Polgári LE 64,0 1 II. osztály
22 Kotlár Attila 1970. Partner Polgári LE 64,0 0 II. osztály
23 Kollár Antal 1958. Partner Polgári LE 63,0 0 II. osztály
24 Kern József dr 1958. Partner Polgári LE 62,0 2 II. osztály
25 Székely Boldizsár 1945. Füzesabony Városi LK 62,0 0 II. osztály
26 Kosztovics József 1957. Partner Polgári LE 61,0 0 II. osztály
27 Popper György dr 1947. Partner Polgári LE 60,0 0 II. osztály
28 Hudák Fanni Vivien 1999. Partner Polgári LE 29,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Mészáros Gábor
1986
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Bartos László Pál dr.
1957
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Herczeg András
1986
Delta Combat LE
Járosi László
1956
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Kovács Mátyás
1985
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Schlett Zoltán
1962
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
2 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 185,0 0 I. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 182,0 0 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 178,0 2 I. osztály
5 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 178,0 0 I. osztály
6 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 177,0 0 I. osztály
7 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 176,0 0 I. osztály
8 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
9 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 163,0 0 I. osztály
10 Mészáros Gábor 1986. Partner Polgári LE 161,0 0 I. osztály
11 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 158,0 1 I. osztály
12 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
13 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
14 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 155,0 0 I. osztály
15 László Tamás 1971. Delta Combat LE 151,0 0 I. osztály
16 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Mészáros Gábor
1986
Partner Polgári LE
Kópiás Bence
1980
Partner Polgári LE
László Miklós
1973
Partner Polgári LE
Bartos László Pál dr.
1957
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Herczeg András
1986
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Járosi László
1956
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Kovács Mátyás
1985
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Schlett Zoltán
1962
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 184,0 0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 182,0 3 I. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 182,0 2 I. osztály
4 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
5 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 176,0 0 I. osztály
6 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 174,0 0 I. osztály
7 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 171,0 0 I. osztály
8 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
9 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
10 Mészáros Gábor 1986. Partner Polgári LE 166,0 0 I. osztály
11 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 163,0 0 I. osztály
12 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
13 Kópiás Bence 1980. Partner Polgári LE 144,0 0 II. osztály
14 László Miklós 1973. Partner Polgári LE 140,0 0 II. osztály
15 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 132,0 0 II. osztály
16 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 107,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély