BHSE - Minősítő verseny 11.

Versenyengedély szám
129/B-09/07/2020
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2020-09-23
A verseny vége
2020-09-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros György
1956
BHSE
Koblencz József
1950
BHSE
Sarlós A. Sándor
1944
BHSE
Sebestyén Ferenc
1962
BHSE
Szépfalvi Zoltán
1963
BHSE
Zergényi Péter dr.
1947
BHSE
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 187,0 0 I. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 185,0 0 I. osztály
3 Koblencz József 1950. BHSE 162,0 0 I. osztály
4 Szépfalvi Zoltán 1963. BHSE 158,0 0 I. osztály
5 Sebestyén Ferenc 1962. BHSE 156,0 0 I. osztály
6 Sarlós A. Sándor 1944. BHSE 151,0 0 I. osztály
7 Zergényi Péter dr. 1947. BHSE 150,0 0 I. osztály
8 Vágvölgyi Gábor 1955. ALE 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Boros György
1956
BHSE
Komlósy Ellák
1955
BHSE
Sarlós A. Sándor
1944
BHSE
Sebestyén Ferenc
1962
BHSE
Zergényi Péter dr.
1947
BHSE
Vozárik Zsolt Gyula
1983
Alpokalja SE
Andrasik Sándor
1964
ALE
Molnár Ferenc
1947
ALE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros György 1956. BHSE 182,0 0 I. osztály
2 Vozárik Zsolt Gyula 1983. Alpokalja SE 156,0 0 I. osztály
3 Sebestyén Ferenc 1962. BHSE 147,0 0 II. osztály
4 Sarlós A. Sándor 1944. BHSE 144,0 0 II. osztály
5 Zergényi Péter dr. 1947. BHSE 143,0 75 II. osztály
6 Komlósy Ellák 1955. BHSE 143,0 72 II. osztály
7 Molnár Ferenc 1947. ALE 141,0 0 II. osztály
8 Andrasik Sándor 1964. ALE 139,0 0 II. osztály
9 Vágvölgyi Gábor 1955. ALE 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély