Október 23 Emlékverseny

Versenyengedély szám
365/10/33/2020
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Az első versenyszám 2500 Ft/fő,továbbá a 25-50 m-s számok 1500 Ft/fő/ versenyszám,a 10-m-s számok 1000 Ft/fö/versenyszám.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Csolák András
1961
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baranyai Zsuzsanna
1973
Csepel LE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schubert Gergő
1974
Csepel LE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély